فهرست
گزارش روز : تونی کروس وارد اسپانیا شد
گزارش روز : تونی کروس وارد اسپانیا شد

گزارش روز : تونی کروس وارد اسپانیا شد

آی اسپورت - بله؛ تونی کروس شب گذشته و پس از برگزاری جشن قهرمانی جام جهانی در برلین با پروازی اختصاصی ساعت 20 به وقت محلی وارد اسپانیا و فرودگاه سن خوان دی پالمای مایورکا شد.

بلافاصله یک ماشین شاسی بلند سفید کرایه کرد؛ به رنگ پیراهنی که چند روز دیگر به تن خواهد کرد (پیراهن رئال) و راهی ویلای اختصاصی بسیار شیکش در مایورکا شد.

به این امید که امروز و فردا داستان انتقالش به مادرید جنبه رسمی پیدا کند. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود او فردا وارد مادرید خواهد شد تا به هواداران رئال معرفی شود و سپس به جزیره بازخواهد گشت تا به تعطیلات خود ادامه دهد.

دیروز روز شلوغ و پرخاطره ای برای کروس بود. با کاروان آلمان صبح وارد برلین شدند و حوالی ظهر همراه 300 هزار هوادار قهرمانی جهان را جشن گرفتند. آواز خواند ؛ رقصید و یکی از پرشورترین بازیکنان ژرمن ها در جشن قهرمانی بود.

ساعت 17 به وقت محلی همراه دیگر بایرنی ها وارد شهر مونیخ شد و مورد استقبال کارل هاینس رومینیگه نایب رئیس بایرن قرار گرفت.

رومینیگه پس از استقبال از بایرنی های تیم آلمان ،در مصاحبه ای تایید کرد که تونی کروس در آستانه پیوستن به رئال قرار دارد.

پس از استقبال رومینیگه، کروس با تک تک بایرنی ها خداحافظی کرد. طبق شنیده ها وداع او با کاپیتان لام بسیار احساسی بود. چند ساعت بعد او در اسپانیا بود. کشوری که 5 سال آینده محل زندگی فوتبالیش خواهد بود. 


منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-07-16 15:16:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر