فهرست
احسان و خداداد مغموم شدند/ خداحافظی جذاب ها با جام ستاره ها
احسان و خداداد مغموم شدند/ خداحافظی جذاب ها با جام ستاره ها

احسان و خداداد مغموم شدند/ خداحافظی جذاب ها با جام ستاره ها

آی اسپورت - روزهای سرشار از شگفتی جام جهانی به پایان رسید اما شگفتی ها هنوز هم دست از سر این رشته محبوب ورزشی برنمی دارند. کمی پس از آن که قهرمان جام جهانی نتوانست در جام جهانی از گروهش صعود کند و یک جهان را درگیر شوک کرد، حالا در جام ستاره ها هم حذف تیم  98 به عنوان قهرمان دور قبل رقابت ها از مرحله گروهی اتفاق عجیب و دور از انتظاری بود. خداداد و رفقا با 3 تساوی در گروه شان سوم شدند و از راه یابی به مرحله نیمه نهایی بازماندند تا غزال سابقا تیزبا به اندازه ای که در تصویر می بینید مغموم شود.

خداداد تنها حذف شده جذاب این روزهای جام نیست. احسان علیخانی و تیمش نیز از این رقابت ها کنار رفته اند تا این مجری از این پس با همه تمرکزش به برنامه ماه عسل فکر کند. او که به زحمت بعد از هر برنامه خودش را به مجموعه سبز ولنجک می رساند و در سه دیدار مرحله گروهی نمایش بسیار خوبی در تیم هنرمندان ایفا کرده بود، به همراه تیمش به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به تیم موسیقی از رقابت ها کنار رفت.

حالا مسابقه های جام ستاره ها دوچهره مهم اش را از دست داده است اما هنوز هم هستند مهره هایی که تنور رقابت ها داغ می کنند و سکوهای تماشای مسابقه را شلوغ.   

\'\"\"

     
آی اسپورت
2014-07-16 16:12:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر