فهرست
انریکه : مسی هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست / از خرید های جدید راضی هستم
انریکه : مسی هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست / از خرید های جدید راضی هستم

انریکه : مسی هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست / از خرید های جدید راضی هستم

آی اسپورت - عصر امروز نشست خبری لوئیس انریکه مربی جدید بارسلونا آغاز شد و او پاسخگوی سوالات خبرنگاران حاضر در این کنفرانس شد. 

خرید های جدید

این یک پروسه طولانی مدت است. اینطور نیست که به یک سوپرمارکت بروید، سبدی بردارید و پس از انجام خرید به خانه برگردید. باشگاه در حال تلاش برای خریدهای بیشتر است. مذاکرات با برخی گزینه ها در حال انجام است. در مجموع من بسیار راضی هستم.

بازیابی مسی

من با همه بازیکنانم رابطه خوبی دارم. که این شامل بهترین بازیکن دنیا هم می شود.هدف من این است که از او بالاترین بازدهی ممکن را بگیرم.برای من و خیلی ها او هنوز هم بهترین بازیکن دنیاست.

دنی آلوس

او با ما قرارداد دارد. با او صحبت خواهم کرد. باید بدانم که چه می خواهد . به او خواهم گفت که او را در بهترین فرمش می خواهم

دروازه بان ها

در حال حاضر ماسیپ دروازه بان اول من است چرا که او را خوب می شناسم.اما باید تمرینات با همه بازیکنان شروع شود و کار همه را نظاره کنم. ببینیم براوو و تراشتیگن چه عملکردی خواهند داشت.

ماسچرانو

من از فوتبالیست های چند پسته مثل خاویر خوشم می آید. از بازیکنان اینچنینی با چنین قابلیتی خوشم می آید.

آدریانو

او هم با ما قرارداد دارد و روی او حساب می کنیم

استعفای کونته از سرمربیگری یووه

این تصمیم شخصی او بوده و خودش باید در این رابطه صحبت کند. در هر تیمی که حضور داشته باشد عملکرد مثبتی خواهد داشت

بارسای فعلی

به فلسفه بارسا متعهد هستم.از تیمم انتظار دارم که همیشه میل به پیروزی داشته باشد. بازی های زیبا ارئه دهد، توام با گل های فراوان. می خواهم خوب دفاع کند چه در نوکمپ چه در بیرون خانه.

این آن چیزی است که دوست دارم و می خواهم که بارسای من اینگونه باشد. به جوانان اعتقاد دارم و می خواهم که تیمی یکدست و متحد باشیم.

سیستم

دوست ندارم تیمی قابل پیش بینی باشیم . می خواهم بازیکنان من در هنگام هجوم انواع گزینه ها را امتحان کنند . اینکه از یک روش خاص برای گلزنی استفاده کنیم به هیچ عنوان منطقی نیست.

محرومیت سوارس

در این مورد صحبت خاصی ندارم.این سوال خیلی از مردم است. خیلی ها با آن موافق نیستند و برعکس.

مسی بهترین بازیکن دنیا

درک می کنم که برخی مردم او را بهترین نمی دانند.اما به اعتقاد من او هنوز هم در دنیا بی رقیب است. فکر می کنید زدن 60 گل در یک فصل طبیعی باشد؟ نه اینطور نیست. او فوق العاده است و می تواند بهتر از این هم باشد.

خرید های موردنظر

به یک دفاع مرکزی نیاز داریم. ببینیم کدام گزینه جذب بارسا خواهد شد.


منبع : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-16 18:40:51
نظر دهید
۱ نظر
مفسر شوت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۲
موفق باشی مربی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر