فهرست
نفت از جام شهدا کنار کشید!/ منصوریان: می خواهیم تیم را پنهان نگه داریم!
نفت از جام شهدا کنار کشید!/ منصوریان: می خواهیم تیم را پنهان نگه داریم!

نفت از جام شهدا کنار کشید!/ منصوریان: می خواهیم تیم را پنهان نگه داریم!

آی اسپورت- علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران اعلام کرد این تیم در تورنمنت دوستانه شهدا شرکت نخواهد کرد. وی در گفتگو با فارس گفت:  طی صحبت‌هایی که با آقایان قنبرزاده و میرشیبانی مدیرعامل و مدیر فنی باشگاه نفت تهران داشتم از مدیریت باشگاه درخواست کردم که در این تورنمنت شرکت نکنیم چرا که ما از کل برنامه‌های بدنسازی‌مان که از قبل طراحی کرده بودیم برای بازیکنان رونمایی کردیم و نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم.

طبق برنامه 26 تیرماه (فردا) با صبای قم بازی می‌کنیم و اول مرداد هم به دیدار ملوان می‌رویم و سپس بعد از آن بازی 2 روز به بازیکنان استراحت خواهیم داد و اگر بخواهیم در این تورنمنت شرکت کنیم کل برنامه‌هایمان دچار تغییر می‌شود که در این صورت وضعیت بدنی بازیکنان‌مان به مشکل می‌خورد. سیاست کاری ما پنهان نگاه داشتن تیم تا شروع لیگ است و صلاح نیست که در این تورنمنت شرکت کنیم و از دید ما حضور نفت در این مسابقات منتفی است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که اگر حضور در تورنمنت شهدا اجباری شود تکلیف چیست، تصریح کرد: زیر بار چنین حرفی نمی‌رویم و در این تورنمنت شرکت نمی‌کنیم چرا که باید منافع تیم را در نظر بگیریم و ما مدیران باشگاه منافع مشترکی به نام تیم فوتبال نفت تهران داریم و حفظ منافع ما از هر چیزی واجب‌تر است.اصول حرفه‌ای هم ایجاب می‌‌کرد که از دو ماه قبل برای حضور در این بازی‌ها برنامه‌ریزی می‌شد تا برای شرکت در این تورنمنت برنامه جدا داشته باشیم.

     
آی اسپورت
2014-07-16 18:29:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر