فهرست
آلگری: ناراحتی هواداران یوونتوس را درک می کنم/ مشکلی با پیرلو ندارم
آلگری: ناراحتی هواداران یوونتوس را درک می کنم/ مشکلی با پیرلو ندارم

آلگری: ناراحتی هواداران یوونتوس را درک می کنم/ مشکلی با پیرلو ندارم

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی جدید یوونتوس، با ابراز خوشحالی از پیوستن به این باشگاه، تاکید کرد که تمام تلاشش را ادامه روند موفقیت های یووه خواهد کرد.

مراسم معارفه ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی جدید تیم یوونتوس عصر امروز در ساختمان مرکزی این باشگاه برگزار شد و او به طور رسمی به عنوان جانشین آنتونیو کونته، سرمربی مستعفی بانوی پیر کار خود را برای هدایت بیانکونری در دو فصل آینده آغاز کرد. آلگری در این کنفرانس خبری به سوالات متعدد خبرنگاران، از موضوع جنجالی رویارویی مجددش با آندره‌ا پیرلو گرفته تا واکنش منفی هواداران به حضور او در نیمکت یوونتوس پاسخ داد.

او به خبرنگاران گفت:\" برای من انتخاب شدن به عنوان سرمربی یوونتوس مایه افتخار است و خوشحالم که هدایت این تیم را برعهده می‌گیرم. کارم را از همین امروز آغاز می‌کنم و در خدمت یوونتوس هستم. می‌دانم وظیفه سنگینی به من محول شده است. یوونتوس در سه فصل گذشته سه قهرمانی متوالی کسب کرده و من اینجا هستم تا این روند را تداوم بدهم.\"

بسیاری از رسانه‌های ایتالیا پیش بینی کرده‌اند که آندره‌ا پیرلو، هافبک یوونتوس به خاطر کدورت‌هایی که در فصل آخر حضورش در میلان با آلگری داشت و به خاطر آن از روسونری رفت، یوونتوس را هم ترک خواهد کرد چون حاضر به همکاری مجدد با این مربی نیست. اظهارات آلگری اما نشان می‌دهد که او آماده است اشتباه پیشین اختلافات را برطرف و رابطه جدیدی را با ستاره خط میانی بانوی پیر آغاز کند.

\" آندره‌ا در کنار من است. خوشبختانه سه سال بعد از جدایی‌مان دوباره به هم ملحق شده‌ایم. من همیشه رابطه فوق‌العاده‌ای با آندره‌ا داشته‌ام. او یک قهرمان است. در میلان او مصدومیت داشت و در پایان هم اتفاقی افتاد که همه می‌دانند.\"

او همچنین درباره واکنش‌هایی منفی که هواداران به کناره‌گیری کونته نشان داده‌اند، گفت:\" درک می‌کنم چرا هواداران چنین واکنشی نشان می‌دهند. کونته برای یوونتوس چه به عنوان بازیکن چه به عنوان مربی افتخارات فراوان کسب کرده اما من هم خوش شانس هستم که پس از چهار سال مربیگری در میلان حالا فرصت هدایت یک تیم بزرگ دیگر مانند یوونتوس را به دست آورده‌ام. این برای من یک افتخار است و می‌خواهم باعث تداوم روند پیروزی‌های یووه شوم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-16 20:16:45
نظر دهید

۱ نظر
شهریار
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۷
لعنت!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر