فهرست
پیشبینی در مورد سید جلال درست از اب در امد/ کلک رشتی یک انزلی چی
پیشبینی در مورد سید جلال درست از اب در امد/ کلک رشتی یک انزلی چی

پیشبینی در مورد سید جلال درست از اب در امد/ کلک رشتی یک انزلی چی

آی اسپورت- دو روز قبل و در وضعیتی که سیدجلال حسینی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها عنوان کرده بود بزودی و در صورت حل مشکلش، قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس تمدید می کند، عده ای مدعی شدند که مدافع ملی پوش قرمزها با الاهلی قطر به توافق کامل رسیده و تنها به خاطر دو عامل در حال بازی دادن مدیران پرسپولیس است؛ زنده کردن مطالبات فصل قبلش که مبلغ بالایی بود و سپس جدا شدن به گونه ای که مقصر مدیران باشگاه قلمداد شوند نه شخص او.

مدافع انزلی چی پرسپولیس که همواره برادرش را به عنوان مدیربرنامه به سوی باشگاه های مورد نظرش می فرستد این بار ترجیح داد نه خودش و نه برادرش علی رغم قول و قرارهای زیاد پا به دفتر رحیمی نگذارند. سید جلال تنها در عرصه رسانه ها مصاحبه می کرد و می گفت اگر مشکلش حل شود حتما در پرسپولیس باقی می ماند. اما خبرنگاران شواهدی را در دست داشتند که نشان می داد سیدجلال حسینی به خاطر مبلغ بالای باشگاه قطری به هیچ عنوان حاضر نیست در سال های پایان فوتبالش قید این مبلغ بالا را بزند. برخلاف خیلی از رسانه های داخلی که سعی داشتند داستان این مدافع و پرسپولیس را همچنان داغ نگه دارند، سایت الکاس قطر موضوع را لو داد و خیلی پیشتر از اینها مدعی شد الاهلی و سید جلال حسینی به توافق رسیدند. گفته می شود دست کم مبلغ قرارداد قطری ها  یک میلیون و پانصد هزار دلار است و اگر باشگاه پرسپولیس راضی به پرداخت یک میلیارد و نیم هم می شد حسینی حاضر به ماندن در لیگ ایران نبود. او پیش از این و در سال های قبل به صورت سفت و سخت از سوی پرسپولیسی ها مورد توجه بود اما مادامی که سپاهان پول بیشتری به او پرداخت می کرد او حاضر به ترک نصف جهان نمی شد. اما محمد رویانیان با پرداخت های نجومی اش ورق را برگرداند و حالا که باشگاه الاهلی حاضر شده سه برابر پرسپولیس پرداخت کند، حسینی تصمیم عاقلانه گرفته و قصد رفتن دارد.

اما موضوعی که هواداران پرسپولیس را ازار میدهد، پنهان کاری این مدافع است. او همه تلاشش را کرد تا تظاهر کند حاضر است در پرسپولیس بماند اما مصاحبه امروز علیرضا رحیمی با سایت رسمی باشگاه تا حدود زیادی حقایق را برملا ساخت. رحیمی در این مورد  می گوید:« با توجه به چندین نوبت قرار ملاقات با آقای سیدجلال حسینی، بالاخره روز گذشته با ایشان به گفت‌وگو نشستیم و ضمن حل و فصل مطالبات گذشته با ایشان و با توجه به پرداخت مبلغ قابل توجهی در بدو تصدی اینجانب و مشاهده اسناد و مدارک موجود، باشگاه پرسپولیس بدهی به ایشان نداشته، هر چند که هرگونه مستنداتی از طرفین قابل بررسی است» اما جمله کلیدی رحیمی که همه واقعیت را نشان می دهد اینجاست:«همچنین در خصوص قرارداد جدید سیدجلال حسینی در رقابت‌های پیش رو و با توجه به اختلاف نظر در مبالغ پیشنهادی طرفین مقرر شد که ایشان در ساعت 7 بعدازظهر همان روز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یابد تا ضمن مشاهده اسناد و مدارک موجود در باشگاه به تفاهم مبلغ قرارداد جدید نیز دست یابیم که متأسفانه ایشان با ارسال پیامک از حضور در باشگاه عذرخواهی کرد»

مدیرعامل پرسپولیس می گوید مدافع سابق این تیم حتی حاضر نشد در جلسه دوم پای میز مذاکره بنشیند چرا که خیالش از طلبش راحت شد و حالا وقت اجرای پلن دوم و حلالیت گرفت صوری از هواداران بود!

همه این فعل و انفعالات نشان می دهد که فوتبالیست های ایرانی به چه مرحله ای از زیرکی رسیده اند. البته در این بین بعضی از رسانه ها هم دانسته یا ناآگاهانه وارد شوی انها می شوند و اینچنین مقصر جداشدن یک بازیکن ، مدیران باشگاه معرفی میشوند نه انتخاب قلبی بازیکن جدا شده به خاطر پول بیشتر.

  ۱۸  
آی اسپورت
2014-07-16 20:16:29
نظر دهید
۱۸ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
بره به درک! انشالله با یک مصدومیت بد مثل زندی بیچاره فوتبالش تموم بشه! پول پرست بی هویت!!
اشکان
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
مرسی بابت این نوشته...اگه فوتبال ایران فقط یک درس از اقای کیروش گرفته باشه این که کسی ناز بازیکنها اونم در تیمهای بزرگ رو نخره و همه از مدیر و هوادار و مربی بفهمن که تنها چیزی که مهمه تیمه و بس...خیلی خوش اومدی اقا جلال ..رفتنت خیلی مهم نبود ولی دروغ و اداتو فراموش نمیکنیم...به سلامت!
فردین
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۱
نشون داد که فقط بخاطر پول به پرسپولیس اومد و واسه پول بیشتر رفت
خلعت هم همینطور بودش
برا پرسپولیس زحمت کشیدی ممنون ولی نامردی هم کردی
-
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۵
چرا فخش میدی.اتفاقا من دوسش دارم.بهترین مدافع ایران بعد از گل محمدی بوده.
mojtaba
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
کلک رشتی?
خجالت نمی کشید از این طرز صحبت کردن؟
طاهااا
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
کار ندارم این بازار گرمی ها و کار حسینی درست هست یا نه ولی خداییش اونایی که اینجا خودشون کامنت می ذارن و حسینی رو می کوبن، آیا خودشون حاضر می شدن یهو از قید 3میلیارد پول بگذرن؟؟؟؟ الان دیگه فوتبال حرفه ای شده و روی پول می چرخه.
منوچهری
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
جانم حرف دل من رو زدی. به خدا همش سیاه باز یبود. افرین به ای اسپورت
امید
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۱
ممنون از واقعیتی که نوشتید،، واقعا که همینطور بوده،، ولی خیلی دور از انصاف که اینجور پریپولیس و هواداراش رو بازی داد، چه میشد اگه همون موقع قراردادش رو علنی میکرد و اینقد هوادارای عزیز رو تو این ماه عزیز عذاب نمیداد،، هیچ موقع اهل نفرین نیستیم ولی دلمون بدرد آوردی آقای حسینی با این بازی دادنت،، دور از مردانگی و انصاف بود کارات،، تعصب تو این دور وزمونه دیگه مرده
فرید
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
با اشکان موافقم...
sina
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۷
واقعا دیگه تعضب از بین رفته دلیل این کار نیز پای به عرصه گذاشتن تیمی مثل سپاهانه یا تیمی اماتور مثل تراکتوره که حاضر میشه 2و3 میلیارد بده اندو.اندو بازیکن وبیه درست ولی فوق ستاره ترین بازیکن ایران هم 600 میلیون بیشتر نمی ارزه. واقعا مشکل فوتبال ما اینه.وای بحلب والیبال اگه تو اونم پول حرف اولو بزنه. پول پایه و استعداد و تعصب نمیشناسه.زیاد دور نریم تا همین چند سال پیش فوتبالیستای ایران بدون دریافتی فقط به عشق تیمشون مثل یه هوادار دلسوز تیم بودن.اگه تیما کم بدن بزا عیب نداره برن کشورهای عربی بازی کنن ایمجوری فرصت واسه به عرصه اومدن جوونا هم اماده میشه.تیمای ما که درامدزا نیستن پس بجای ضرر نفع هم میکنن.والا اینا پولای ماس میره جیب یه عده ادمی که تو خیابون میخوابیدن و الان فخر میفروشن/سینا
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۶
از اول هم مشخص بود ، مدیران پرسپولیس خیلی ادمهای ساده ای بودن که متوجه نشدند ، اگر مثل من با پیمانکاران کار کنید متوجه میشوید این بازی ها رو
ashkan nouri
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۷
مرسی سینا عالی بود
ashkan nouri
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۷
مرسی سینا عالی بود
ashkan nouri
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۷
مرسی سینا عالی بود
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۶
لنگیه دیگه
1
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۷
همه ی لنگیا پول پرستن
محمد-م--اهواز شهر فولادیا
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۰۶
عجب آدمایی هستید شما پرسپولیسیا. خودتون بازیکنای همه باشگاهها رو هوایی میکنین و وقتی یه بازیکن میاد به تیمتون میشه با غیرت و از بچگی پرسپولیسی بوده وقتی هم که میره فحشش میدید و میشه بی غیرت و پول پرست و ارزوی مصدومیت براش میکنید!! پ ما فولادیا چی بگیم؟؟
مهرداد
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۵۹
والا پژمان منتظریم یه آدم بود! راحت اومد گفت من میخوام برم، دیگه یه کلمه هم مصاحبه اضافه نکرد، مرد و مردونه حرفشو زد و رفت! درسته استقلال از نبودش ضربه خورد ولی هوادارو بازی نداد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر