فهرست

ادعای گلوبو اسپورته؛ شکست برزیل مقابل آلمان توطئه بود

آی اسپورت- شبکه ورزشی گلوبو اسپورت ادعا کرد باخت سنگین تیم ملی برزیل در برابر آلمان در بازی نیمه نهایی جام جهانی 2014 یک توطئه برنامه ریزی شده بود.

گلوبو اسپورت اعلام کرد ویدیویی در اختیار دارد که در آن خوزه ماریا مارین، رئیس فدراسیون فوتبال برزیل در کنار فرد ناشناسی دیده می شودکه به او برای فروش نتیجه بازی جام جهانی پیشنهاد مالی می دهد. این شبکه تهدید کرد این نوار ویدیویی را به زودی منتشر خواهد کرد.

در ادامه این خبر برخی از بازیکنان نیز به مشارکت در این توطئه متهم و از تیاگو سیلوا کاپیتان تیم به عنوان یکی از متهمان یاد شده و آمده است:\" سیلوا در برابر کلمبیا با دریافت کارت زرد بی مورد بازی بعدی را از دست داد. مصدومیت نیمار نیز آنگونه که تبلیغ شده است نبود، نیمار اصلا به بیمارستان منتقل نشده بود و مصدومیتش در حدی نبود که نتواند بازی کند.\" این شبکه بازیکنان خط دفاعی برزیل را نیز در این شکست خفت بار سهیم دانست. تاکنون هیچ منبع رسمی دیگری این خبر را تایید نکرده است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-16 20:20:45
نظر دهید

۴ نظر
رهگذر
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۴۸
جوکه برای التیام درد 7 گل خوردن در نیمه نهایی
................
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۳
جدا نمیخواید دست ازین مضخرفات برداید؟
یه روز یه رقض تو جشن قهرمانی رو میزنید به حساب تمسخر آرژانتین، حالام این مضخرفات!
آلمان قدرتمندترین تیم بود و لایق قهرمانی، بازی با برزیلم نیمه دوم رحم کرد وگرنه قطعا بالای 10/12تا میزد تا کور بشه چشم هرکی که نمیتونه قدرت فوتبال آلمانو ببینه!
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۷
به همین چیزها فکرکنین تا جام جهانی بعد اگه به روسیه رسیدید اونجا هم توسط یک تیم دیگه کیسه گل میشید
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
آلمانیا دوتا از ستاره های روی سینشون رو باید بدن داورای فیفا بزنن روی سینشون یکی فینال 90 با یه پنالتی مفت که داور بهشون هدیه کرد قهرمان شدن یکیم فینال 2014 با یه پنالتی که داور به نفعشون نگرفت گند این زدو بنداشونم که داره در میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر