فهرست
زارع: زندی آماده‌تر بود، نیکبخت نیامد
زارع: زندی آماده‌تر بود، نیکبخت نیامد

زارع: زندی آماده‌تر بود، نیکبخت نیامد

آی اسپورت – حضور علیرضا نیکبخت واحدی در برنامه دورهمی باعث شد تا بار دیگر اتفاقات جام جهانی 2006 و همینطور جام ملت های 2004 سر زبان ها بیفتد. او در این برنامه اعلام کرد که به دلیل ترس از پرواز در مسابقات جام جهانی حاضر نبوده؛ در حالی که اتفاقات دیگری این موضوع را رقم زده بود. وینگر راست سابق استقلال و پرسپولیس همچنین در مصاحبه امروز خود به دوران برانکو در تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و اینکه باندی جنوبی در تیم ملی تشکیل شده بود. نیکبخت همچنین گفته که با یک نگاه ساده در بخش چپ زمین می توان فهمید که او بازیکن بهتری بوده است یا ستار زارع که در سمت چپ خط دفاعی تیم ملی در جام ملت های 2004 بازی کرد. به همین بهانه با ستار زارع هم صحبت شدیم؛ او ضمن تاکید بر توانایی های فنی بالای علیرضا نیکبخت واحدی گفت:« خب از نظر فنی در مورد علی آقا حرفی برای گفتن نیست؛ همه قبولش داشتند و از خوب ها بود.»

زارع در مورد تشکیل شدن باند جنوبی ها در تیم ملی توضیح داد:« اصلا باندبازی نبود و این مسائل در تیم ملی معنایی ندارد. تیم ملی باشگاه نیست که باندبازی داشته باشد. پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار است که خدا را شکر من این افتخار را داشتم.»

ستاره سابق فوتبال شیراز ادامه داد:« آقای نیکبخت از پرواز می ترسید؛ یکی از دلایل نرفتنش به جام جهانی همین موضوع بود.»

او سپس با اشاره به حرف های نیکبخت در مورد مقایسه خودش و او اینطور توضیح داد:«اگر منظورش من بودم، من دفاع بازی می کردم ولی او تمام عمرش هافبک بوده و جلو بازی می کرد. سالی که به تیم ملی دعوت شدم، در برق شیراز بازی می کردم؛ نه پارتی داشتم و نه پولدار بودم. توانایی داشتم و فکر می کنم مثمر ثمر هم بودم. چیزی که کادر فنی از من می خواست را انجام می دادم. باند بازی ای هم در کار نبود.»

زارع سپس به ادامه دلایل عدم حضور نیکبخت در تیم ملی پرداخت و اضافه کرد:« یکی از دلایلی که نیامد ترس از پرواز بود. یکی از دلایل هم، فریدون زندی بود که تازه به تیم ملی اضافه شده بود و آماده تر از او بود. در واقع چون به بازی به او نمی رسید، ترجیح داد نیاید.»

۴    
آی اسپورت
2020-05-27 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر