فهرست
بوبان: رونالدو عاشق خودش است
بوبان: رونالدو عاشق خودش است

بوبان: رونالدو عاشق خودش است

آی اسپورت- زوونومیر بوبان، کاپیتان سابق تیم ملی کرواسی، با انتقاد از عملکرد کریس رونالدو در رقابت های جام جهانی، اعلام کرد که ستاره پرتغالی همیشه خود را مقدم بر تیمش می داند.

رونالدو نتوانست مانع از حذف پرتغال در مرحله گروهی جام جهانی شود و بوبان معتقد است که استفاده از ستاره رئال، به ضرر تیم پائولو بنتو شد.

او به خبرنگاران گفت:\" رونالدو بازیکن فوق العاده ای است و این را بار دیگر در جام جهانی نشان داد؛ هرچند موقعیت هایی را هم از دست داد. اما بزرگترین نقطه ضعف او، رویکرد او به خود و تیمش است.

او در فینال لیگ قهرمانان هم در دقایق آخر گل زد و به طرز دیوانه واری خوشحالی کرد. این کاملا نشانه این بود که عاشق خودش است. تیترها باید به تیم اختصاص پیدا کند ، نه به رونالدو.

اتفاق مشابهی در مورد پرتغال در جام جهانی رخ داد. هیچ نظم یا دیسیپلینی در تیم وجود نداشت. همه بازیکنان پرتغال برای خودشان بازی می کردند و بیشتر سرگرم مو و خالکوبی های شان بودند. آنها مثل ستاره های هالیوود رفتار می کردند.\"

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-16 23:06:22
نظر دهید

۷ نظر
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۲
دهنتو ببند بچه!!!!تو کجای پیازی که در مورد رونالدو نظر می دی؟رونالدو همیشه موهاشو مدل داده ولی همیشه بهترین بوده اگه قرار بود مدل دادن موهاش تو کارش تاثیر گذار باشه با 17 گل آقای گل اروپا نمی شد و لادسیما نمی گرفت.تیم بنتو کلا داغونه.تو یکی حرف نزن.رونالدو دو ماه مصدوم بود و به ذور اومد جام جهانی.
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۳
پویول هم چند سال پیش گل زد و پیراهنشو در آورد.ولی هیچ کس چیزی نگفت.
...
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۵
به بوبان میگن بچه...من کاری اصلا به حرفش و درستی یا غلطیش ندارم ولی خیلی جالبه که به بوبان میگن بچه...
Barça
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۲
بچه است؟
حرف راست رو باید از بچه شنید خب.
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۳
جوجه میفهمی بوبان کیه تازه ازشیرگرفتنش به بوبان توهین میکنه آخه بوبان پنالدو کیه
آرش
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۰
تو فینال لیگ قهرمانان یه گل مفت اونم با پنالتی اونم لحظات آخر اونم به تیم شکست خورده آتلتیکو مادرید زد یه جوری خوشحالی کرد حالا یکی از همه جا بی خبر اگه تو اون لحظه تلوزیون رو روشن میکرد فک میکرد یارو تو فینال جام جهانی تک گل تیمش رو زده باعث قهرمانی شده خخخخخ
مروت جعفرپور
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۹
پ ن پ میخواستی عاشق عمه تو باشه
کریس no.1 هست بدون شک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر