فهرست
راز جدایی کونته از یووه فاش شد؛ مذاکره با میلان
راز جدایی کونته از یووه فاش شد؛ مذاکره با میلان

راز جدایی کونته از یووه فاش شد؛ مذاکره با میلان

آی اسپورت-  ماسیمو جیلتی، دوست آنتونیو کونته، فاش کرد که آنچه موجب جدایی این مربی موفق از یوونتوس شد، مذاکرات او با باشگاه میلان بود.

آنتونیو کونته شب گذشته به طرز غیر مترقبه ای از هدایت یوونتوس استعفا داد؛ اتفاقی که فوتبال ایتالیا را در شوک فرو برد. مهمترین گمانه زنی در مورد دلیل جدایی او، اختلافش با مدیران باشگاه یوونتوس بر سر نقل و انتقالات باشگاه بود اما جنتیلی که خبرنگار است، مذاکرات کونته با میلانی ها را به عنوان یکی از دلایل جدایی او اعلام کرد.

او گفت:\" فکر نمی‌کنم این مسئله یک راز باشد، امّا من این را می‌گویم که میلان با کونته مذاکراتی را انجام داده بود و به توافقاتی هم در این زمینه رسیده بود که همین مسئله را پیچیده کرد و سران باشگاه یوونتوس از این مسئله ناراضی بودند. این مسئله ای نیست که خیلی مرموز باشد، آنتونیو به صورت حرفه ای رفتار کرده و باشگاه میلان مذاکراتی انجام داد و این دقیقاً یکی از دلایل جدایی کنته از یوونتوس است.\"

جنتیلی در مورد اینکه چرا کونته پس از سه قهرمانی با یووه، با میلانی ها وارد مذاکره شد، گفت:\" این تیم یوونتوس ورودی و خروجی های زیادی این فصل داشت و وقتی کونته حرفش در این انتقالات هیچ تأثیری نداشت، سخت بود که بتواند با بازیکنان ورودی جدید و یا بدون بازیکنان قبلی بتواند تیم را برای موفقیتی دوباره کنترل کند، این مسئله او را عصبانی کرده بود.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-16 23:42:59
نظر دهید

۲ نظر
میلان فن
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۶
میلان که الان مدتهاست با اینزاگی تموم کرد الان هم تیم تو آمریکا هست برای اردو مذاکره یعنی چی؟!
arman
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۷
چرتی بیش نیست کونته وقتی با سیاست های یووه نمی تونه بسازه با میلانی که کوفت بازیکن نمی خره توافق چی می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر