فهرست
مدیربرنامه های خدیرا: هیچ مذاکره ای با چلسی و آرسنال نداشتیم
مدیربرنامه های خدیرا: هیچ مذاکره ای با چلسی و آرسنال نداشتیم

مدیربرنامه های خدیرا: هیچ مذاکره ای با چلسی و آرسنال نداشتیم

آی اسپورت- مدیربرنامه های سامی خدیرا، ستاره آلمانی رئال که به تازگی مورد توجه باشگاههای آرسنال و چلسی قرار گرفته، اعلام کرد که موکلش که نگران آینده این مذاکرات است.

آرسنال پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای خدیرا به رئال مادرید داده است ، اما از درخواست خدیرا برای دریافت حقوق هفتگی 250000 یورویی طفره می رود.

قرارداد خدیرا با رئال مادرید سال آینده به پایان می رسد و یورگ نوی باوئر مدیربرنامه هایش می گوید که به نظر نمی رسد رئال مادرید تمایلی به تمدید این قرارداد داشته باشد. از سوی دیگر او معتقد است که هیچ پیشنهاد جدی و عملی ای فعلا وجود ندارد.

نوی بائر به دیلی تلگراف گفت:\" ما مذاکره رسمی ای با آرسنال نداشته ایم. بدون اطلاع من هیچ توافقی صورت نمی گیرد.

اگر باشگاهی بخواهد به این بازیکن ابراز علاقه کند، اول با من تماس می گیرد تا راجع به شرایط با هم صحبت کنیم.همین مسئله در مورد چلسی هم وجود دارد.

ما در حال مذاکره با رئال مادرید برای تمدید قرارداد او هستیم.اما هیچ اتفاق مهمی فعلا نیفتاده است.سامی به تازگی از جام جهانی برگشته و به تعطیلات رفته است.\"

ماندن خدیرا در رئال مادرید به این معنی است که او مسابقات بیشتری را در سال انجام می دهد. همچنین انتظار می رود که تونی کروس، هم تیمی او در تیم ملی آلمان طی روزهای آینده به صورت رسمی به این باشگاه ملحق شود. 

     
آی اسپورت
2014-07-17 00:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر