فهرست
مانچینی: با رفتن کونته از یووه، ناپولی مدعی اصلی قهرمانی در سری آ است
مانچینی: با رفتن کونته از یووه، ناپولی مدعی اصلی قهرمانی در سری آ است

مانچینی: با رفتن کونته از یووه، ناپولی مدعی اصلی قهرمانی در سری آ است

آی اسپورت- روبرتو مانچینی، سرمربی سابق اینتر، که سابقه قهرمانی اسکودتو را دارد، معتقد است که یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری قهرمانی را به ناپولی تقدیم خواهد کرد.

مردان رافا بنیتس فصل گذشته به آرامی در تعقیب یوونتوس آنتونیو کونته و رم بودند، اما در نهایت به مقام سوم سری A رسیدند و به پلی آف لیگ قهرمانان راه یافتند.

ولی مانچینی معتقد است که در پی جدایی آنتونیو کونته از باشگاه تورینی و آمدن سرمربی سابق میلان – آلگری – بر سر کار، ناپولی در فصل 15-2014 قهرمانی را از چنگال یوونتوس در خواهد آورد.

مانچینی  به اسکای اسپورت 24 گفت:\" احتمالا بازیکنان یوونتوس کمی دچار سرگردانی شده اند.

شرایط برای آلگری سخت خواهد بود، اما سرمربیگری در چنین تیمی برای وی یک افتخار است.او نیاز ندارد که نیمکتش را برای قهرمانی خیلی تقویت کند.اما به نظر من امسال قهرمان دیگری خواهیم داشت؛ ناپولی.

آنها مرا بیشتر هیجان زده می کنند. بنیتس تیمش را می شناسد و آنها می خواهند خود را تقویت کنند. ناپولی با یونتوس، رم، و شاید میلان رقابت خواهد کرد.\"

اینتر تحت رهبری والتر ماتزاری فصل پیش به مقام پنجم رسید و مانچینی که دو جام را چند فصل پیش به سن سیرو آورده بود، معتقد است که اگر اینتر خود را تقویت نکند، توان رقابت در بالای جدول را نخواهد داشت.

 

\" فکر نمی کنم که اینتر یکی از مدعیان باشد، البته این موضوع بستگی به عملکرد آنها در نقل و انتقالات دارد.البته به نظر می رسد که این یک پروژه طولانی مدت باشد.\"

     
آی اسپورت
2014-07-17 00:57:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر