فهرست
لام: برای بهترین ماندن به ثبات نیاز داریم
لام: برای بهترین ماندن به ثبات نیاز داریم

لام: برای بهترین ماندن به ثبات نیاز داریم

آی اسپورت- فیلیپ لام، کاپیتان آلمان معتقد است که تیمش به شانس زیادی نیاز دارند تا بتوانند برای چند سال پیاپی بهترین تیم اروپا و جهان باقی بمانند.

مردان یوآخیم لو به فینال جام جهانی راه یافتند و به کمک گل ماریو گوتزه در وقت اضافه آرژانتین را شکست دادند تا به انتظار 24 ساله شان پایان دهند.

لام که تجربه شکست در فینال و نیمه نهایی در چهار تورنمنت گذشته را دارد معتقد است که این موفقیت را مدیون ثبات فوق العاده شان هستند.

او به بیلد گفت :\" ساختار تیم آلمان در 8 سال گذشته عالی بوده است.ما همیشه یکی از مدعیان بوده ایم و حداقل به جمع 4 تیم راه یافته ایم.

هیچ کشور دیگری تا به حال این کار را انجام نداده است. دلیلی نمی بینم که این موضوع در آینده تغییر کند. اما برای موفقیت در تورنمنت بعدی به فاکتوری مثل شانس نیز احتیاج داریم.

تجربه شکست کمک زیادی به ما می کند، اما در نهایت این پیروزی است که شانس را در تورنمنت بزرگی مثل جام جهانی، به سمت شما می آورد.

شما به بازیکنانی نیاز دارید که در زمین بازی کرده باشند و تجربه همه چیز را داشته باشند، همانطور که ما در تیممان داشتیم.

وقتی به عنوان یک تیم با اسپانیا بازی داریم، باید با احترام مقابل آنها ظاهر شویم.در یورو 2016 مطمئنا آنها به عنوان یکی از مدعیان جام بازخواهند گشت.\"

آلمان برای راهیابی مستقیم به یورو 2016 که به میزبانی فرانسه برگزار می شود، باید در گروهی که جمهوری ایرلند، لهستان، اسکاتلند، گرجستان و کشور کوچک گیبرالتار قرار دارند، برای صعود تلاش کند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-17 01:13:30
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۹
و صد البته به داور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر