فهرست
واکنش اتحادیه فوتبال آلمان به اتهامات آرژانتینی ها
واکنش اتحادیه فوتبال آلمان به اتهامات آرژانتینی ها

واکنش اتحادیه فوتبال آلمان به اتهامات آرژانتینی ها

آی اسپورت - امروز اتحادیه فوتبال آلمان در واکنش به موج ضد آلمانی ایجاد شده در کشور آرژانتین بخاطر رقص جنجالی گائوچوز 6 تن از بازیکنان تیم ملی آلمان در جریان جشن قهرمانی این تیم در برلین اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است که مطلقا این رقص توهین به بازیکنان آرژانتینی نبوده و ما برای همه کشورها احترام خاصی قائل هستیم.

آقای والگانگ نیرسباخ رئیس فدراسیون فوتبال آلمان به این موشوع اشاره کرد که در این رقص هیچ توهین و تمسخری مشاهده نکرده و این صرفا یک رقص سنتی آلمانی بوده است.بازیکنان آلمان هیچ بازیکن و هیچ کشوری را به تمسخر نگرفته اند \"

این اظهارات پس از این مطرح شد که ویکتور مورالس گزارشگر معروف آرژانتینی بازیکنان آلمان را بخاطر این حرکت به قول خودش جنجالی ، یک مشت نازی کثیف خواند.

الیور بیرهوف نیز در دفاع از بازیکنان آلمان عنوان داشت : \"آن حرکت یک تصمیم لحظه ای بود و در اوج هیجان بازیکنان تصمیم به چنین کاری گرفتند و هدفشان به هیچ عنوان به تمسخر گرفتن آرژانتینی ها نبود. بازیکنان آلمان روحیه ورزشکاری دارند و چنین اتهاماتی به هیچ عنوان به آنها وارد نیست \"

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-17 01:33:58
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۴۱
بابابی خیال این آرژانتینیها ازباخت یه جاییشون سوخته وان آب یخ حلال مشکلشون
شهبن
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۶
یعنی دنیا حالا فهمیده که آلمانها یه مشت آدمهای نژادپرست هستند وبه ملتها وانسانهای دیگه از بالا به پایین نگاه میکنن خبرنگار آرژانتینی درست گفته باید با نژادپرستی اونها مقابله کرد هیتلری کثیف
کارستن یانکر
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۰
زنده باد آلمان
بوی سوختن خیلیا میاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر