فهرست
قرارداد استقلال با آندو، فقط یک میلیارد!/ پیچاندن سقف قرارداد از نوع آبی ها!
قرارداد استقلال با آندو، فقط یک میلیارد!/ پیچاندن سقف قرارداد از نوع آبی ها!

قرارداد استقلال با آندو، فقط یک میلیارد!/ پیچاندن سقف قرارداد از نوع آبی ها!

آی اسپورت- آندو تیموریان هافبک فصل گذشته ی تیم استقلال با این تیم برای ادامه ی همکاری به توافق رسیده است و احتمالا امروز قراردادش را با آبی ها به صورت نهایی تمدید می کند.
اما مطلبی که در تمدید قرارداد آندو جالب توجه است ، رقم قرارداد این بازیکن با استقلال است . آندو که پس از جام جهانی چند پیشنهاد 2 الی 3 میلیاردی داشت با تیم استقلال تنها با رقم یک میلیارد تومان به توافق رسیده است.
اما طبق شنیده ها این رقم تنها بر روی کاغذ قرارداد آمده است و اصل پولی که تیموریان از باشگاه استقلال دریافت می کند، دو الی سه برابر این رقمی است که از طرف باشگاه اعلام شده است.
تیم استقلال با شیوه ای که  نمونه های آن را در سال های گذشته دیده بودیم توانسته با رعایت کردن سقف بودجه،  تمام ملی پوشانش را در تیمش نگه دارد.
اصل ماجرا مربوط به آن است که بازیکنان ملی پوش با استقلال، با رعایت کردن سقف قرارداد حدود یک میلیارد قرارداد می بندند ، اما افرادی از خارج باشگاه، بقیه پولی را که بازیکنان طلب کرده اند به آنها می دهند و بدین صورت هم سقف بودجه ی باشگاه رعایت می شود و هم استقلال توانسته تمامی مهره های تاثیر گذارش را در تیم نگه دارد.
گفته می شود این افراد از دوستان قدیمی بهرام افشارزاده اند که از قبل به وی قول همکاری را داده اند. 
بدین صورت استقلال می تواند یکی از گران ترین و بهترین بازیکنان ایران را در تیمش نگه دارد. درباره  آندو گفتنی است او به دلایلی بسیار عجیب نتوانسته است در لیگ قطر به میدان برود و به همین دلیل ایران را برای ادامه ی فوتبالش در نظر گرفته است.

  ۷  
آی اسپورت
2014-07-17 09:51:41
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۶
الان باز استقلالی ها از غیرت حرف می زنند اگه بحث غیرت بود این همه جلسه نمی ذاشتند و از پیشنهاد های الکی خارجی صحبت نمی کردند خدا از این غیرت هایی که هواداره حرف می زنند به خود هوادارا هم بده غیرت از نوع میلیاردیو پورشه سواری
خودتون رو گول نزنید یه استاد دانشگاه تو ایران بعد از حداقل 23 سال درس خوندن و پیرشدن و 2 سال سربازی با فرض این که ماهی 5 میلیون بگیره (که نمیگیره) تا بازنشستگیش و با فرض این که فقط هوا بخوره به اندازه یه سال اینها نمی تونه پول بگیره صد برابر اینها به مملکت خدمت می کنه اینها به جیب خود خدمت می کنند ادعای تعصب و غیرت هم می کنند واقعا پولی که به این پورشه سوار ها میدن پول مفته بعد هم میرن از بوسنی 3 تا می خورن و به خودشون هم افتخار می کنند
امین چلسی !
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۳۲
تا کور شود هر انکس که نمیتونه ببینه :)) و بازیکن تیم محبوبش پولکیه !
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۶
امید ابراهیمی هم که میخواست به تیم ملی برسه با اومدن آندو نیمکت نشین شد
شیمبا
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۹
کم کم به این پیرمرده 3 میلیارد دادن... حالا کافیه یک تیمی دیگه از استانی به غیر از تهران ، اینو میخرید...................
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۷
به این میگویند دور زدن قانون که فقط از تیمهای مثل استقلال و سپاهان بر میاد
وزارت ورزش و سازمان لیگ باید پیگیری کنند اینجور مسائل رو
آبی به رنگ آسمان
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۲
خیلی خوبه
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
سه سال سردار با پول بیت المال سه برابر استقلال و سپاهان خرج کرد صدایی از این جماعت قلم به مزد در نیومد حالا که رحیمی داره به خاطر ولخرجی سردار صرفه جویی میکنه داد و هوارشون به آسمون رسیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر