فهرست
کاهش دستمزد؛ شرط فدراسیون ایتالیا برای استخدام کونته
کاهش دستمزد؛ شرط فدراسیون ایتالیا برای استخدام کونته

کاهش دستمزد؛ شرط فدراسیون ایتالیا برای استخدام کونته

آی اسپورت- با استعفای کونته از سرمربیگری یوونتوس او حالا گزینه اصلی هدایت آتزوری محسوب می‌شود اما برای حضور او روی نیمکت این تیم یک مانع وجود دارد.

سرمربی سابق یوونتوس که سه‌شنبه شب از سمت خود استعفا کرد، گزینه اصلی جانشینی چزاره پراندلی در تیم ملی ایتالیا است اما او برای هدایت آتزوری برای باید با کاهش حقوق خود موافقت کند چون فدراسیون فوتبال ایتالیا حاضر به پرداخت حقوقی معادل آنچه که بانوی پیر به کاپیتان پیشین خود می‌داد نیست.

طبق ادعای رسانه‌های ایتالیایی کونته پس از بروز اختلاف میان وی و سران باشگاه یوونتوس بر سر سیاست‌ نقل و انتقال باشگاه و قرار گرفتن 2 ستاره تیم،‌ آرتورو ویدال و پل پوگبا در فهرست فروش بیانکونری، استعفای خود را اعلام کرده است. کمتر از 24 ساعت از استعفای کونته، سران یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری را به عنوان جانشین او استخدام کردند و این در حالی است که انتظار می‌رود فدارسیون فوتبال ایتالیا به زودی به کونته که 3 اسکودتوی پیاپی کسب کرد پیشنهاد همکاری بدهد.

در این بین نشریه کوریره دلو اسپورت اعلام کرده که انتظار می‌رود کونته 44 ساله گزینه اول فدراسیون فوتبال ایتالیا برای آماده‌سازی آتزوری جهت حضور مقتدرانه در رقابت‌های یورو 2016 فرانسه است اگر کاپیتان پیشین یوونتوس حاضر به دریافت حقوقی کمتر از آنچه از یووه می‌گرفت بشود. کوریه مدعی است در صورت توافق کونته با کاهش حقوقش حضور او روی نیمکت آتزوری حداقل تا پایان یورو 2016 تضمین شده است.

     
آی اسپورت
2014-07-17 10:38:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر