فهرست
حمایت هری ردنپ از ویلشر: کرویف هم سیگار می کشید!
حمایت هری ردنپ از ویلشر: کرویف هم سیگار می کشید!

حمایت هری ردنپ از ویلشر: کرویف هم سیگار می کشید!

آی اسپورت- هری ردنپ، سرمربی کوئینزپارک رنجرز، اعلام کرد اگرچه سیگار کشیدن جک ویلشر را تایید نمی کند اما انتقادات شدید اخیر در مورد این بازیکن را نامنصفانه دانست.

پاییز سال گذشته بود که تصویری از جک ویلشر در حال سیگار کشیدن در نزدیکی یک باشگاه شبانه، جنجال ساز شد و حالا تصویری دیگری از او در حال سیگار کشیدن منتشر شده است. با این وجود ردنپ سرمربی از او دفاع کرد.

او به تاک اسپورت گفت:\" در طول این سال های مربیگری بازیکنان زیادی دیده ام - منظورم بازیکنان سطح بالا است - که سیگار کشیده اند.

من این موضوع را نادیده نمیگیرم یا آن را تشویق نمیکنم ولی بازیکنان زیادی این کار را کرده اند. یوهان کرایف، درست در زمان اوج بازیش سیگارکش قهاری بود!

و همچنین بازیکنان کرواسی - اسلاون بیلیچ و همبازیانش - از هر فرصتی برای سیگار کشیدن استفاده میکردند!

مطمئنا این کار برای ویلشر خوب نیست و دفعه قبل که این اتفاق افتاد آرسن ونگر خوشحال نبود ولی او جوان است.\"

به نظر میرسد پیشرفت ویلشر در چند سال اخیر متوقف شده است و ردنپ به او هشدار داد که زمان نشان دادن توانایی هایش فرا رسیده است:\"جک ویلشر استعداد فوق العاده ای است. بازیکنی است که ما امیدهایمان را به او بسته ایم. ولی حالا باید بازیش را از همان کاری که دو سال قبل هم انجامش میداد بهتر کند.

 

او واقعا به جایگاهی که ما فکر میکردیم نرسیده - باید اکنون مرد اصلی آرسنال و انگلستان بود. او نباید امسال مصدوم شود. باید فصل بزرگی داشته باشد و پتانسیل فوق العاده ای را که در جوانی نشان داد شکوفا کند.\"

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-17 10:51:48
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
به این میگن اعتماد به سقف . کرویف رو با این مقایسه می کنی ؟؟ بابا دست خوش!!!
مسعود
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۶
آخه اینها هم مربین فردا میگه اشکال نداره فلامینگو هم شیشه میزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر