فهرست
رسمی: تونی کروس رئالی شد/ مراسم معارفه امروز در برنابئو
رسمی: تونی کروس رئالی شد/ مراسم معارفه امروز در برنابئو

رسمی: تونی کروس رئالی شد/ مراسم معارفه امروز در برنابئو

آی اسپورت- باشگاه رئال مادرید طور رسمی به خدمت گرفتن تونی کروس، ستاره تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ را اعلام کرد و مراسم معارفه این بازیکن، امروز بعد از ظهر انجام خواهد شد.

کروس که یکشنبه شب همراه با تیم ملی آلمان، قهرمان جهان شد، سه شنبه شب راهی اسپانیا شد و روز گذشته با مدیران رئال برای عقد قراردادی 5 ساله به توافق رسید.

براساس گزارش ها، بایرن مونیخ از این انتقال 30 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و رئال هم به این بازیکن برای هر فصل 6 میلیون یورو خالص می پردازد. البته دستمزد اصلی کروس چیزی بیش از 12 میلیون یورو است اما با کم شدن مالیات، تقریبا نصف می شود. به این ترتیب، رئالی ها برای به خدمت گرفتن این ستاره آلمانی، چیزی نزدیک به 100 میلیون یورو هزینه خواهند کرد.

کروس فصل گذشته در مقاطعی در بایرن نیمکت نشین شد و حتی اعتراضش به این موضوع را رسانه ای کرد اما با بازی های خوبش در رقابت های جام جهانی، نشان داد که چه ویژگی های منحصر به فردی دارد.

باشگاه بایرن مونیخ هم لحظاتی پیش نهایی شدن این انتقال را تایید کرد.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-17 12:26:35
نظر دهید

۴ نظر
HERESH MAHABAD
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۰
خاک بر سرت . مثل اوزیل فوتبالت نابود میشه تو رئال
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
خوش آمدی.‏‎ ‎
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۲
اوزیل اوج فوتبالش در رئال بود
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۲
با نام و نام خانوادگی کاملا موافقم که اوزیل اوج فوتبالش تو رئال بودو اون همه پاس گل داد.اوزیل توی آرسنال افت کرد نه توی رئال.کروس البته ویژگی های شوتزنی بهتری نسبت به اوزیل داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر