فهرست
راجرز: لیورپول از فصل گذشته هم بهتر خواهد بود
راجرز: لیورپول از فصل گذشته هم بهتر خواهد بود

راجرز: لیورپول از فصل گذشته هم بهتر خواهد بود

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، تاکید کرد که اطمینان زیادی به تیمش دارد و تمام تلاش شان را خواهند کرد تا در فصل پیش رو، عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورند.

لیورپول فصل گذشته یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر بود اما چند نتیجه ضعیف در هفته های پایانی باعث شد تا آنها جام را به منچسترسیتی واگذار کنند.

قرمزها در تابستان لوئیس سوارس را از دست دادند اما چند ستاره جدید از جمله آدام لالانا، ریکی لمبرت و لازار مارکووویچ را به خدمت گرفتند.

با این نقل و انتقالات، راجرز معتقد است که تیمش می تواند درفصل پیش رو به قهرمانی برسد:\"  ما به مسیرمان ادامه خواهیم داد و تمام تلاش مان را خواهیم کرد. بهترین عملکرد ما در فصل گذشته تقریباً ما را به جام قهرمانی نزدیک کرده بود.

امسال، می دانیم که لیگ برتر فوق العاده دشوارتر خواهد بود. همه تیم ها تقویت خواهند شد اما نقطه قوت ما این است که گروه جوانی داریم و بازیکنان جوانی را به خدمت می گیریم که تشنه موفقیت باشند.

ما نسبت به سال گذشته پیشرفت خواهیم کرد. این فصل واقعاً هیجان انگیز خواهد بود. در مدت زمان کوتاهی که به تمرینات بازگشته ایم نشانه هایی از پیشرفت را در بازیکنانم دیده ام. در این فصل ما باید به خود باور داشته باشیم تا بتوانیم با کیفیت ادامه دهیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-17 13:10:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر