فهرست
سیمئونه: سابه یا تصمیمات خوبی برای آرژانتین گرفت اما نوبت قهرمانی آلمان بود
سیمئونه: سابه یا تصمیمات خوبی برای آرژانتین گرفت اما نوبت قهرمانی آلمان بود

سیمئونه: سابه یا تصمیمات خوبی برای آرژانتین گرفت اما نوبت قهرمانی آلمان بود

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که الخاندرو سابه یا در رقابت های جام جهانی تصمیمات خوبی برای تیم ملی آرژانتین گرفت اما تایید کرد که قهرمانی در برزیل حق آلمانی ها بوده است.

آرژانتینی ها برای اولین بار بعد از سال 1990، توانستند به فینال جام جهانی برسند اما با شکست 1-0 مقابل آلمان، بار دیگر به نایب قهرمانی رضایت دادند.

سیمئونه در مورد این دیدار گفت:\" آرژانتین خیلی آلمان را به دردسر انداخت؛ به ویژه در ابتدای نیمه اول و ابتدای نیمه دوم. در این دو مقطع، آرژانتین برتر بود. اما در وقت های اضافه، احتمال گل زدن آلمان بیشتر به نظر می رسید و سرانجام این اتفاق رخ داد.

آلمان یک روز بیشتر استراحت کرد و در نیمه نهایی هم بازی اش به وقت های اضافه کشیده نشد. آرژانتینی ها در انتهای بازی خسته بودند. بازیکن آماده ای نداشتیم که به زمین بفرستیم و این یک عامل تعیین کننده بود.

آلمان با ثبات ترین تریم رقابتها بود. به جز دیدار مقابل الجزایر، آنها در بقیه بازی با ثبات بازی کردند. آنها گزینه های تهاجمی زیادی داشتند و از بازیکنانی استفاده می کردند که در بهترین شرایط سنی بودند. به جز کلوزه و شواین اشتایگر، آنها بازیکنان بسیار جوانی داشتند.

قهرمانی آنها اتفاقی نیست. آنها در دو جام به نیمه نهایی رسیدند و دیر یا زود باید قهرمان می شدند. آنها خوش شانس بودند که پیش از رسیدن بازی به ضربات پنالتی به گل رسیدند.

سابه یا در این رقابت ها تصمیمات خوبی برای آرژانتین گرفت. آوردن دمیچلیس به ترکیب اصلی فوق العاده بود. همچنین انتخاب انزو پرس و لوکاس بیلیا. همچنین استفاده از بازیکنانی مانند سرخیو رومرو و مارکوس روخو که انتقادهایی از آنها وجود داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-07-17 14:36:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر