فهرست
گزارش روز : کاسیاس- ناواس؛مادرید در انتظار چالشی جدید
گزارش روز : کاسیاس- ناواس؛مادرید در انتظار چالشی جدید

گزارش روز : کاسیاس- ناواس؛مادرید در انتظار چالشی جدید

آی اسپورت - ایکر کاسیاس روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. ایکر مقدس پس از اشتباه فاحشش در فینال چمپیونزلیگ مقابل اتلتیکو که البته به لطف گل راموس به یک فاجعه برای مادریدی ها مبدل نشد؛ جام جهانی کابوس واری را نیز پشت سر گذاشت و حالا چند روز دیگر باید به تمرینات پیش فصل رئال اضافه شود.

بدون شک کارلو آنچلوتی برای بازسازی روحیه از دست رفته ایکر برنامه های خاصی دارد که البته کار آسانی به نظر نمی آید، اگر بدانیم که گروهی از هواداران رئال دیگر مثل سابق پشتیبان او نیستند.

با این وجود، کاسیاس پیش از عزیمت به برزیل با فلورنتنیو پرز جلسه تقریبا محرمانه ای برگزار کرد تا شرایط حضورش در فصل آینده را بررسی کند.

در این ملاقات، پرز از کاسیاس خواست تا فصل آینده را نیز در باشگاه بماند و در فصل بعد بصورت رایگان به هر تیمی که دوست دارد ملحق شود.این بسته پیشنهادی مورد موافقت کاسیاس قرار گرفت.

بدین ترتیب حتی با ورود کیلور ناواس نمی توان خروج کاسیاس از رئال را متصور بود. ایکر که سال آینده 34 ساله خواهد شد، فصل دشوار و بسیار مهمی را در پیش خواهد داشت.

رقیب جدید او حالا کیلور ناواسی است که یک جام جهانی بی نظیر و به یاد ماندنی را پشت سر گذاشته است . باید به انتظار یک چالش دیگر در خط دروازه رئال و نیز زندگی حرفه ای کاسیاس بنشینیم.

هنوز مشخص نیست که برنامه آنچلوتی در این فصل برای خط دروازه کهکشانی ها چگونه است اما می توان حدس زد که ناواس دروازه بان ثابت قهرمان اروپا در فصل جاری خواهد بود.

 

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-07-17 15:32:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر