فهرست
واکنش منفی پرسپولیسی ها به عملکرد نقل و انتقالاتی تیم/ به دنبال مقصر در فیس بوک
واکنش منفی پرسپولیسی ها به عملکرد نقل و انتقالاتی تیم/ به دنبال مقصر در فیس بوک

واکنش منفی پرسپولیسی ها به عملکرد نقل و انتقالاتی تیم/ به دنبال مقصر در فیس بوک

آی اسپورت -پست ها و کامنت های علاقه مندان به تیم فوبتال پرسپولیس در شبکه های اجتماعی و به ویژه صفحه های هواداری این تیم در این شبکه ها، به وضوح نشان می دهد آن ها از تیمی که امسال برای پرسپولیس بسته شده رضایت ندارند. این نارضایتی بعد از جدایی سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری به اوج خود رسیده است و به نظر می رسد جدایی مهرداد پولادی نیز موج دیگری به آن خواهد افزود.

طرفداران پرسپولیس، در مقایسه بازیکنان این فصل خود با تیم های سپاهان و استقلال به نتایج دلخواهی نمی رسند و این موضوع برای آن ها آزاردهنده جلوه می کنند. طلایی های اصفهان امسال با در اختیار داشتن شریفی، سوکای، خلعت و پریرا یکی از بهترین خط حمله های این سال های فوتبال ایران را تشکیل داده اند، استقلال نیز همه مهره های کلیدی اش را حفظ کرده و با اضافه کردن چند ستاره تیمی در حد قهرمانی رقابت های لیگ برتر بسته است. اوضاع برای پرسپولیس اما چندان مساعد نیست. این تیم باید در طول فصل یک نفر از میان خانزاده و نورمحمدی را در کنار بنگر قرار دهد و طبعا هیچکدام از این دو نفر نزدیک به استانداردهای سیدجلال نیستند. پرسپولیس در پست دفاع چپ هیچ جایگزینی برای میثم حسینی ندارد و در پست هافبک دفاعی نیز دو بازیکن کم سن و سال را به عنوان ذخیره حقیقی و کفشگری خواهد داشت. در کناره های خط حمله نیز عالیشاه و هادی نوروزی به همراه دغاغله و طارمی حضور دارند و رضا نوروزی و محمد عباس زاده همه داشته های این تیم در نوک حمله محسوب می شوند.

از نگاه بیشتر هواداران پرپسولیس در فیس بوک، رحیمی مقصر این کم بضاعتی سرخپوشان در فصل تازه خواهد بود. آن ها که اطلاع چندانی از فعل و انفعالات درون باشگان ندارند شاید به واسطه مصاحبه های بازیکنان جداشده کمی تحت تاثیر قرار گرفته اند اما به نظر می رسد حداقل در زمینه خرید بازیکن حق با آن هاست و عدم بازگشت پرسپولیس به بازار برای خرید مهره ای جایگزینی بازیکنان جدا شده کمی عجیب به نظر می رسد.

عده ای از پرسپولیس ها نیز علی دایی را مقصر اصلی وضعیت فعلی می دانند. آن ها معقتدند ای مربی که در طول فصل تعداد بسیار زیادی مصاجبه انجام می دهد چرا در این مقطع حساس تنها سکوت پیشه کرده و حاضر نیست به اتفاقات باشگاه واکنش نشان دهد؟ آن ها روی این نکته تاکید دارند که تعداد مهره های تاپ پرسپولیس برای حضور در سه جام کافی نیست و نوع برخورد پرسپولیس با این نکته را سهل انگارانه تلقی می کنند. 

  ۹  
آی اسپورت
2014-07-17 16:56:01
نظر دهید
۹ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۳
1- علی دایی 2- رحیمی 3- بی غیرتی ( بعضی از این بازیکنان چنان پول سرمایه ای جمع کردن که واقعاً نه احتیاج به پول پرسپولیس دارند نه عربها)
MOHSEN.N
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
باشگاه پرسپولیس پول خرج نمی کنه..نمی دونم چر.اما سپاهان با بودجه 15 ملیاردی(3 ملیارد کمتر از آسیایی ها) چطور بازیکن خریده..فقط چهار فروارد این تیم در بهترین و خوشبینانه ترین حالت 8 الی 10 ملیارد پول گرفته اند.عقیلی و جاج صفی و وریا غفوری به همرا ه شجاع خلیل زاده هم حداقل 6 ملیارد دریافت کرده اند..رحمان احمدی و شهاب گردان هم حداقل 1/5 الی 2 ملیارد پول گرفته اند..کرانچارهم مربی ارزانی نیست.عبداله کرمی با زیر یک ملیارد قرارداد نبسته.براداران نوبدکیا هم اضافه کنید.این است سقف قرارداد..
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
مقصر اصلی خادمه که این افراد بی لیاقت رو آورد توی هیئت مدیره. سیاسی و رحیمی نمی تونن حتی یه تیم دستی یکی رو اداره کنن
طاهااا
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۳
با اون بدهی هایی که رویانیان گذاشته رو درست باشگاه، رحیمی بدبخت چجوری بازیکن بگیره!!!
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
مقصر مدیر باشگاه و اعضای هیئت مدیره اند که نتونستن بازیکن بخرن
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۳
علی دایی بیشترین تقصیر داره کسی که از یک قرون نمیگذره چطوری توقع داره بازیکنان از پول هاشون بگذرند
vahdi
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۹
محسن تو که اینقدر خوب خبر داری باقیشونم بوگو دیگه خخخخخ
آخه این پرسپولیسیا آخرین قهرمانیسشون برا دهه قبله میان درباره سپاهان بزرگ حرف میزنن
رضا
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۲
مقصر فقط و فقط علی دایی
Hami
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
تقصیر رویانیانه این بیچاره چه گناهی داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر