فهرست
میثم حسینی: بهترین بازی های عمرم را انجام می دهم
میثم حسینی: بهترین بازی های عمرم را انجام می دهم

میثم حسینی: بهترین بازی های عمرم را انجام می دهم

 آی اسپورت- در پایان فصل گذشته رقابت های لیگ برتر، خیلی ها از قرار گرفتن میثم حسینی در لیست مازاد باشگاه پرسپولیس حرف می زدند اما گذر زمان و فعل و انفعالات این باشگاه، این بازیکن را تبدیل به تنها دفاع چپ پرسپولیس در لیگ چهاردهم کرد. او در نیم فصل اول فصل گذشته نیز تقریبا در همه بازی ها به میدان رفت و با بازگشت مهرداد پولای جای ثابت اش در سمت چپ حط دفاعی را از دست داد.

میثم حسینی که این روزها به همراه تیمش در اردوی ترکیه حضور دارد، در گفتگویی کوتاه با وبسایت رسمی پرسپولیس درباره این فصل گفته است:« برای این فصل برنامه‌های زیادی دارم. انتظارم از خودم بیشتر از آن چیزی است که در فصل گذشته بود و می‌خواهم بهترین بازی دوران بازیگری خودم را برای پرسپولیس انجام بدهم و هر چند مدافع هستم، بتوانم گل بزنم».

او همچنین در مورد قرعه کشی رقابت های لیگ پیش رو نیز اینگونه اظهارنظر کرده است:« اینکه با کدام تیم اول و با کدام آخر بازی کنیم مهم نیست، چون اگر قرار است یک تیم را ببریم باید بتوانیم در هر مرحله از بازی‌ها این کار را انجام بدهیم. پس خیلی به این مسائل فکر نمی‌کنیم و باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. این فشار را تحمل کرده‌ایم که برای چنین وضعیتی آماده بشویم.»

     
آی اسپورت
2014-07-17 17:30:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر