فهرست
گزارش روز : نگرانی هواداران یووه در مورد آینده پیرلو
گزارش روز : نگرانی هواداران یووه در مورد آینده پیرلو

گزارش روز : نگرانی هواداران یووه در مورد آینده پیرلو

آی اسپورت - آمدن ماسیمیلیانو آلگری به یوونتوس برای هواداران این تیم، شوک بزرگی بود که پس از استعفای ناگهانی آنتونیو کنته ، به هیچ وجه انتظارش را نمی کشیدند.

حالا آنها زنگ خطر را بیخ گوش خود احساس می کنند. آینده مبهم ویدال و پوگبا دو ستاره ای که در زمان کنته به اوج رسیدند به یک طرف ؛ آینده نامشخص آندره آ پیرلو طراح و کارگردان میانه میدان یوونتوس و کسی که نقش اساسی در سه قهرمانی پی در پی یووه در سه فصل اخیر داشته است طرف دیگر .

این مساله بیش از هر چیزی یوونتوسی ها را آزار می دهد. پیرلو سه فصل پیش بخاطر اختلاف با الگری از میلان به یووه ملحق شد.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در سال 2012 مصاحبه ای از پیرلو منتشر کرد که در آن این ستاره شاخص فوتبال ایتالیا صراحتا گفته بود که مشکل او با میلان نه مسائل مالی که اختلاف سلیقه با الگری بوده است.

پیرلو گفته بود: \" الگری قصد داشت تا آمبروسینی و فن بومل را یک خط به جلو بیاورد و من قربانی این تصمیم بودم. او از من می خواست که در پستی دیگر بازی کنم.

سرانجام او به باشگاه اعلام کرد که دیگر به من نیازی ندارد. پول در انتقال من به یووه آخرین مساله مهم بود. میلان به من نیازی نداشت و پیشنهاد یووه بزرگترین انگیزه من برای ادامه فوتبال محسوب می شد \"

حالا بار دیگر این دو به هم رسیده اند. هرچند که الگری امروز در مصاحبه ای عنوان داشت که هیچ مشکلی با پیرلو ندارد؛ اما باید ببینیم که خود بازیکن در این زمینه چه عقیده ای خواهد داشت.

نگرانی هواداران یووه در این زمینه بی مورد نیست و باید منتظر اتفاقات جدید در این زمینه بنشینیم.


موندودپویتیوو

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-17 17:45:30
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
خاک بر سر تک تک مدیرای یووه

خاک بر سال آنیلی

واقعا ضعیف کار کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر