فهرست
خلعتبری: دو سوم بدهی عجمان را سپاهان داد/ پرسپولیسی ها زیر بار مبلغ قرارداد من نرفتند!
خلعتبری: دو سوم بدهی عجمان را سپاهان داد/ پرسپولیسی ها زیر بار مبلغ قرارداد من نرفتند!

خلعتبری: دو سوم بدهی عجمان را سپاهان داد/ پرسپولیسی ها زیر بار مبلغ قرارداد من نرفتند!

آی اسپورت- بازگشت دوباره محمدرضا خلعتبری به سپاهان بهترین خبر برای هواداران این تیم بود تا شاید با حضور بازیکن سابق تیم محبوبشان سر و سامانی به خط حمله سپاهان داده شود و خلعتبری باز هم بتواند با ارسال پاس گل که تخصص زیادی هم در این زمینه دارد راه رسیدن سپاهان به قهرمانی در لیگ چهاردهم را هموار کند. خلعتبری که این روزها تمریناتش را به صورت اختصاصی در اصفهان ادامه می‌دهد بسیار امیدوار است تا خاطرات خوب خودش در لیگ یازدهم و جام حذفی را با سپاهان تکرار کند. 


داستان جدایی‌ات از پرسپولیس و گرفتن رضایتنامه از عجمان کمی طولانی نشد؟
مشکل اصلی پولی بود که باید برای دریافت رضایتنامه به تیم اماراتی می‌دادم وگرنه خودم مشکلی برای امضای قرارداد نداشتم و همین مسئله باعث شد تا کارم به مشکل بر بخورد.

از معدود دفعاتی بود که یک بازیکن خودش پول رضایتنامه را به باشگاه سابقش پرداخت کرد؟
این هم از بدشانسی من است ولی تنها راه گرفتن رضایتنامه از باشگاه عجمان همین بود و از باشگاه سپاهان هم تشکر می‌کنم که در این راه به من کمک کرد تا مشکلم زودتر حل شود.
بالاخره چقدر به تیم عجمان پول دادی؟
کل بدهی ۳۵۰ هزار دلار بود که حدود دو، سوم آن را باشگاه سپاهان تقبل کرد و یک سوم هم خودم پرداخت کردم.
دلیل جدایی‌ات از پرسپولیس هم مشخص نشد. با کادر فنی مشکل داشتی یا با مدیریت؟
با هیچکدام. فقط مباحث مالی و بدهی باشگاه پرسپولیس به عجمان بود که باعث شد مذاکرات به بن بست بخورد وگرنه من مشکلی با علی دایی و مدیریت باشگاه پرسپولیس نداشتم. آنها زیر بار قبول کردن مبلغ قرارداد من برای سال دوم و پرداخت جریمه عجمان نرفتند و همین عاملی شد تا نتوانم با پرسپولیس توافق کنم.
ولی در فصل گذشته قراردادت با پرسپولیس بالای یک میلیارد تومان بود؟
از آن پول که چیزی به من پرداخت نشد چون مبلغ دیگری در سازمان لیگ ثبت شد و مدیر عامل پرسپولیس هم بر همان مبنا به من پول پرداخت کرد که اگر پول پرداختی‌ام به باشگاه عجمان را از آن کم کنید دیگر چیز زیادی باقی نمی‌ماند.
حتماً از یارگیری سپاهان که خبر داری. در فاز تهاجمی کار سختی برای رقابت با لوسیانو پریرا و مهدی شریفی خواهی داشت.
مهم نتیجه گیری تیم سپاهان است و آنچنان فرق نمی‌کند که کدام بازیکن به میدان برود ولی تمام تلاشم را می‌کنم تا باز هم در مقابل هواداران این تیم سربلند شوم.

تو قبل از این سابقه کار کردن با کرانچار و قهرمانی با سپاهان را داری. شرایط را در فصل جدید چطور می‌بینی؟
دو سال قبل اگر آن بازی بد را در مقابل داماش انجام نداده بودیم به راحتی می‌توانستیم قهرمان لیگ شویم ولی به هر حال این قانون فوتبال است و فکر می‌کنم که امسال هم با توجه به حضور کرانچار و بازیکنانی که در تیم هستند سپاهان یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ است.

قرعه لیگ را چطور می‌بینی، هفته اول و قرار گرفتن در مقابل منصور ابراهیم زاده و سید مهدی رحمتی؟
برای هر دو نفر احترام زیادی قائلم ولی سپاهان برای موفقیت در لیگ باید از همان هفته ابتدایی روند امتیازگیری را شروع کند و امیدوارم که با بردن پیکان شروعی خوب در لیگ داشته باشیم.
بدون شک مهمترین چهره بازی سپاهان و پرسپولیس در هفته یازدهم خواهی بود؟ 
تا آن موقع خدا بزرگ است ولی من زمانی لباس پرسپولیس را پوشیدم و برای آنها تلاش کردم و امروز باید بابت پولی که از باشگاه سپاهان می‌گیرم برایش تلاش کنم. امیدوارم پرسپولیس هم به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا موفق شود.
فرصت داشتی اما برای پیوستن به اردوی سپاهان به ترکیه نرفتی. 
قراردادم را که تازه امضا کردم و تیم هم به زودی بر می‌گردد ولی از لحاظ بدنی شرایطم تقریباً خوب است و سعی می‌کنم که با تمرینات اختصاصی خودم را به بقیه بازیکنان برسانم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-17 19:01:01
نظر دهید

۱ نظر
نادر
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۴
آقای پول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر