فهرست
دایی: دوست دارم با پرسپولیس مصالحه کنم اما...
دایی: دوست دارم با پرسپولیس مصالحه کنم اما...

دایی: دوست دارم با پرسپولیس مصالحه کنم اما...

آی‌اسپورت- سرمربی سایپا بعد از صعود پردردسر تیمش به مرحله بعدی جام حذفی در خصوص مسائل مختلفی با خبرنگاران به صحبت پرداخت. علی دایی که دو فصل قبل توانسته بود با نفت تهران، قهرمانی در جام حذفی را از آن خود کند، امروز و برابر تیم دسته دومی سردار بوکان به دردسر بزرگی افتاد و در ثانیه‌های پایانی وقت اضافه توانست این حریف را حذف کند. او با حضور در نشست خبری درباره این بازی و نتیجه کسب شده گفت:

خودمان بازی را سخت کردیم

همان طور که قبل از بازی هم در نشست خبری گفته بودم بازی سختی را امروز داشتیم. فکر می‌کنم خودمان این بازی را سخت‌تر کردیم. نیمه اول می‌توانستیم کار را تمام کنیم. اگر ببینید نیمه دوم یکی دو مورد آنها نیمه ما آمدند پنالتی زدند و گل شد. اما ما پنالتی‌مان را تبدیل به گل نکردیم. آنها بعد از گل حریف به ندرت به زمین ما می‌آمد و بازی در اختیار ما بود. بازیکنان بوکان مردانه جنگیدند و کار کردند. ما هم باید بهتر از اینها بازی می‌کردیم و این دیدار به وقت اضافه نمی‌کشید. خدا را شکر می‌کنم به مرحله بعد راه پیدا کردیم. مطمئنا دوست داریم امسال جام حذفی و لیگ را ببریم و در پلی‌آف هم موفق شویم. برای این موضوع هم کار می‌کنیم. امروز چند بازیکن را به دلیل مصدومیت نداشتیم و نتوانستیم از آنها سود ببریم. اما اگر می‌خواهیم به اهداف بزرگمان برسیم تیم ما باید بهتر از این کار کندو بیشتر تمرین کنیم و و به راحتی در زمین اینقدر موقعیت‌ها را از دست ندهیم.

قرار دادن دایی مقابل هواداران پرسپولیس

درباره این مسئله صحبت نمی‌کنم. ۴ سال است که درباره آن صحبت کردم. خودم پیگیر این قضایا نیستم و وکیلم کارها را انجام می‌دهد و همیشه دوست داشتم با پرسپولیس مصالحه کنم و در این ۴ سال هم این موضوع را نشان دادم، الان هم دوست دارم. از نظر ما مشکلی وجود ندارد متاسفانه مشکل ایجاد می‌کنند که مطمئنا این هم حل می‌شود.

هواداران بوکان

هوادار سرمایه فوتبال است. تیم من در زمین خودم هوادار ندارد. این هواداران دلگرمی زیادی به تیم و کادر فنی می‌دهند. بوکان با این هواداران می‌تواند دسته دوم را بهتر از این تمام کند و شاهد یک تیم فوتبالی از این خطه بعد از مدت‌ها در لیگ برتر باشیم.

 

ورزش سه

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-09-13 22:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
اما از پول مفت هم نمیشه گذشت
اسمان
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۳۴
اقای دایی درست نیست برای فصلی که کارنکردی ازپرسمولیس پول بگیری.شما بلافاصله بعدازاخراج ازپرسپولیس مشغول بکارشدی.
۷
shahab.ir
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۳۷
حالا که دیده اون دوزار مقبولیتی هم که نزد پرسپولیسی ها داشت داره از دست میده حرف از مصالحه میزنه
۸
حرف حساب
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
دوست دارم با پرسپولیس مصالحه کنم اما چند تا چیز مانع میشن: خودخواهی، پول پرستی و نمک نشناسی! طرف رفته کرمانشاه خرج کرده دمش گرم اجرش با پروردگار، ولی حالا میخواد از پرسپولیس جبرانش کنه!!
۴
امید
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
خدا تو را چنان به زمین گرمی بزنه که نفهمی از کجا خوردی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر