فهرست
پرس: کروس به کسب یازدهمین جام اروپایی کمک خواهد کرد
پرس: کروس به کسب یازدهمین جام اروپایی کمک خواهد کرد

پرس: کروس به کسب یازدهمین جام اروپایی کمک خواهد کرد

آی اسپورت- فلورنتینو پرس، رئیس رئال مادرید عنوان کرد که تونی کروس انگیزه ی زیادی دارد تا به کسب جام یازدهم به رئال کمک کند.

هافبک 24 ساله امروز به صورت رسمی به رئال مادرید منتقل شد و در برنابئو معارفه شد، جایی که در حال حاضر لادسیما قرار گرفته است.

پرس معتقد است که کروس انگیزه ی زیادی برای کسب قهرمانی به همراه رئال مادرید دارد.

او در کنفرانس خبری گفت: \" آلفردو دی استفانو (اسطوره ی تازه درگذشته رئال مادرید) علاقه ی زیادی به تونی کروس داشت. در برزیل، او کاملترین بازیکن جام بود.

عملکرد بسیار خوب او در چند هفته ی اخیر عجیب نبود ولی تاییدی بود که او مهره ی درستی است. او جام جهانی فوق‌العاده ای داشت.

کروس یک برنده ی جوان با رکوردی فوق‌العاده است. او از یک باشگاه دوست آمده که اتفاقا آنجا هم قهرمان شد. بایرن شخصیت ویژه ای دارد ولی اینجا خانه ی توست تونی و این‌ها خانواده ی تو هستند.

حالا این تو هستی که باید تمام تلاشت را انجام دهی. اینجا کلمه ی \"غیرممکن\" وجود ندارد. می‌خواهم از تو تشکر کنم که بین تمام گزینه‌هایت، باشگاه ما را انتخاب کردی.

دو ماه پیش ما جام دهم را جشن می‌گرفتیم ولی رئال همیشه بیشتر و بیشتر می‌خواهد و در حال حاضر در فکر جام یازدهم هستیم. از تو می‌خواهم که به ما در رسیدن رویاهای بزرگ کمک کنی.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-17 21:43:53
نظر دهید

۱ نظر
مروت جعفرپور
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
پیش بسوی یازدهمین قهرمانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر