فهرست
سپیدرود ۲-۰ سایپا؛ آشتیِ خوش‌یمن برای کریمی
سپیدرود ۲-۰ سایپا؛ آشتیِ خوش‌یمن برای کریمی

سپیدرود ۲-۰ سایپا؛ آشتیِ خوش‌یمن برای کریمی

آی اسپورت – در روز که کریمی و دایی با هم آشتی کردند، شاگردان جادوگر با نمایشی دیدنی تیم مدعی و بالای جدولی سایپا را به راحتی شکست دادند.

هفته بیست و چهارم لیگ هفدهم، جمعه 04/12/96، ساعت 15، ورزشگاه سردار جنگل رشت
داور: حسین زرگر/ کمک ها: حسن ظهیری، اسد حاج محمدی

ترکیب سپیدرود: ایمان صادقی، توحید غلامی، میر هادی میرجوان، حسین کعبی(72-حمید ملکی)، حسین ابراهیمی(90-میعاد یزدانی)، علی عباسی(67-میثم فردوسی)، میثم تهی دست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، علیرضا نورمحمدی، محمد غلامی

سرمربی: علی کریمی

ترکیب سایپا: حامد فلاح زاده، رضا علی یاری، روزبه شاه علی دوست، محمد دانشگر(77-احمد مهدی زاده)، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی قلی زاده، مهرداد کفشگری، رضا اسدی، حامد شیری، آرمان رمضانی

سرمربی: علی دایی

شرح گل:

سپیدرود 1 سایپا 0 (دقیقه 40، توحید غلامی): در حالی که بازی موقعیت های کمتری در پیش بود یکی از کرنرهای سپیدرودی ها برای این تیم یک گل سه امتیازی در بر داشت. در این دقیقه توپ ارسالی رشتی ها از روی نقطه کرنر توسط مدافع سایپا برگشت داده شد اما شوت سرکش و دیدنی توحید غلامی از پشت محوطه جریمه دروازه سایپایی ها را باز کرد تا یکی از زیباترین گل های این هفته رقابت های لیگ به ثمر برسد.

سپیدرود 2 سایپا 0 (73، میثم تهی‌دست): یک بار دیگر حسین ابراهیمی برای سپیدرودی ها موثر واقع شد و این بار ارسال او از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر مهاجم این تیم ادامه پیدا کرد و در حالی که تنها یک گام تا دروازه فاصله بود میثم تهی‌دست موفق شد دروازه سایپا را برای دومین بار باز کند.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰ – نخستین کرنر مسابقه برای سایپا بدست آمد ضربه ی ارسالی را ترابی راهی اوت کرد.
دقیقه ۱۴ – حسین ابراهیمی از پشت محوطه جریمه با یک شوت راه دور دروازه سایپا را نشانه گرفت که با فاصله راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵ – نخستین کرنر سپیدرود بدست آمد که ضربه ی ارسالی ابراهیمی بی ثمر بود.
دقیقه ۱۸ – سانتر مواج حسین ابرهیمی را حامد فلاح کهن از آن خود نمود.

دقیقه 3+45 – در آخرین دقیقه بازی چیزی نمانده بود تا نارنجی پوشان بتوانند بازی را به تساوی بکشانند اما ضربه ناگهانی ترابی با واکنش دیدنی صادقی مهار شد تا سپیدرودی ها با پیروزی نیمه اول را به پایان برسانند.

دقیقه 46 – اولین موقعیت نیمه دوم را تیم میزبان به وجود آورد اما ضربه از زاویه بسته محمد غلامی توسط فلاح زاده دفع شد.
دقیقه 50 – ارسال سایپایی با روی دروازه تیم مهمان خطرساز شد اما مدافع این تیم باعث از دست رفتن این فرصت شد.
دقیقه 53 – یک موقعیت بسیار خطرناک دیگر برای سپیدرودی ها چیزی نمانده بود تا گل دوم این تیم را به همراه بیاورد اما ضربه مهاجم این تیم از روی خط دروازه برگشت داده شد.

۲    
آی اسپورت
2018-02-23 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر