فهرست
کی روش: آرزویم ماندن در ایران است/ برای موفقیت در آسیا وقت را از دست داده ایم
کی روش: آرزویم ماندن در ایران است/ برای موفقیت در آسیا وقت را از دست داده ایم

کی روش: آرزویم ماندن در ایران است/ برای موفقیت در آسیا وقت را از دست داده ایم

آی اسپورت- کارلوس کی روش بامداد امروز برای ادامه ی مذاکراتش با فدراسیون فوتبال ، به ایران بازگشت تا امیدواری ها به تمدید قرارداد وی با تیم ملی بیشتر شود. کی روش پس از آمدن به ایران آرزویش را ماندن به ایران دانسته و البته عنوان کرده مذاکراتش با فدراسیون محرمانه است. 
سرمربی تیم ملی که با فارس مصاحبه کرده درباره ماندنش در تیم ملی می گوید: همیشه گفته‌ام که دوست دارم با ایرانی‌ها کار کنم؛ بر همین اساس دوم جولای پیشنهاد تمدید قرارداد را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کردم. در حال حاضر نیز در حال مذاکره هستیم. من آرزو دارم که با تمدید قراردادم در ایران بمانم و همچنان به عنوان سرمربی تیم ملی ایران کار کنم. در قلبم مردم ایران را دوست دارم و علاقه دارم کارم را در این کشور ادامه دهم.

کی روش هم چنین توافقش با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی را تکذیب کرد و گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و هیچ توافقی با این کشور صورت نگرفته است.

سرمربی تیم ملی معتقد است تا همین حالا نیز فرصت را برای حضور پر قدرت در جام ملت های آسیا از دست داده ایم. وی در این باره می گوید: از نظر من باید از روز گذشته کارمان را برای موفقیت در آسیا آغاز می‌کردیم. ایرانی‌ها برای این رقابت‌ها خیلی وقت خود را از دست دادند. قاعده کار این بود که دو روز پس از بازگشت از جام جهانی باید خودمان را برای آسیا آماده می‌کردیم و به همین دلیل می‌گویم که وقت‌مان را از دست دادیم. برای موفقیت در این رقابت ها باید خوب تمرین کرد و خوب بازی کرد. وقتی خوب تمرین نکنید مطمئناً خوب هم نتیجه نخواهید گرفت. در واقع نتیجه کار یک مربی به تمرین و آماده‌سازی مناسب بستگی دارد و اگر شما آماده‌سازی خوبی داشته باشید، نتیجه مناسبی هم می‌گیرید. در غیر این صورت شانسی هم نخواهید داشت.

کی روش در آخر با تاکید بر علاقه به ادامه ی کار در ایران گفت: باید تأکید کنم که علاقه‌ام به ماندن در ایران بسیار بیشتر از هر کاری است، اما درباره گفت و گوها و نحوه مذاکرات باید دوباره تأکید کنم که این گفت و گو ها از طرف من محرمانه بوده و نمی‌خواهم در مورد آنها اظهارنظری داشته باشم. 

     
آی اسپورت
2014-07-18 11:34:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر