فهرست
نفت تهران 3 – 0 صبای قم / خط و نشان منصوریان قبل از شروع لیگ
نفت تهران 3 – 0 صبای قم / خط و نشان منصوریان قبل از شروع لیگ

نفت تهران 3 – 0 صبای قم / خط و نشان منصوریان قبل از شروع لیگ

آی اسپورت- دیدار دوستانه تیم های صبای قم و نفت تهران که ساعت 18 دیروز پنج شنبه در زمین اختصاصی نفت برگزار شد، با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید.

نیمه اول این بازی بدون گل رو به اتمام بود که حسین ابراهیمی با حرکتی انفرادی توانست دروازه صبا را باز کند تا این نیمه به سود نفت تهران خاتمه پیدا کند.

در نیمه دوم حملات نفتی ها ادامه پیدا کرد و توانستند در دقایق 60 و 70 دو گل دیگر بزنند که یکی از این گل ها را علی قربانی بازیکن تعویضی نفت به ثمر رساند.

* ترکیب صبا در نیمه اول: میلاد فراهانی، پیروز قربانی، امید قربانی، محمد برج لو، سید احمد مهدی زاده، روزبه چشمی، حسین بادامکی، حمید رضا کاظمی، احمد حسن زاده، امین متوسل زاده و جلال الدین علی محمدی

ترکیب صبا در نیمه دوم: فراهانی، مرتضی کاشی، امید قربانی، محمد برج لو، محسن بیات، فرشید باقری، چشمی، علی محمدی، قاسم گرامی، سجاد کرمان و آمبونو آچیله

* ترکیب نفت تهران در نیمه اول: علیرضا بیرانوند، محمد امین حاج محمدی، مهدی شیری، کوروشی، وحید حمدی نژاد، علی عزتی کرامت، مرتضی پورعلی گنجی، ایمان مبعلی، وحید امیری، حسین ابراهیمی و غلامرضا رضایی

ترکیب نفت در نیمه دوم: علیرضا بیرانوند، محمد امین حاج محمدی، بهمن دباغ، کوروشی، سعید لطفی، علی عزتی کرامت، آرش رضاوند، دیوید ویکروم، ارسلان مطهری، حسین ابراهیمی و علی قربانی

* در نیمه اول صبایی ها بازی خشنی را از خود به نمایش گذاشتند که این امر اعتراض منصوریان را در پی داشت.

* دقیقه 68 امین حاج محمدی(بازیکن نفت) و احمد حسن زاده(بازیکن صبا) با کارت قرمز داور از زمین اخراج شدند؛ اما اتفاق جالب این مسابقه در همین لحظه رخ داد که صمد مرفاوی و علیرضا منصوریان هرکدام یک نفر را جایگزین بازیکنان اخراجی کردند.

* دقیقه 80 یک پنالتی به سود صبای قم اعلام شد که ضربه محسن بیات را علیرضا بیرانوند به خوبی مهار کرد.

* در دقیقه 85 سعید لطفی به دلیل خطای عمد روی بازیکن صبا، با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

* علیرضا منصوریان و عبدالصمد مرفاوی، سرمربیان دو تیم، قبل و بعد از این دیدار برخورد گرم و صمیمانه ای با یکدیگر داشتند.

* حمید جاسمیان(پیشکسوت فوتبال) و مجید باقری نیا(سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان) نظاره گر این مسابقه بودند.

* حدود 150 تماشاگر این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

این سومین دیدار تدارکاتی تیم نفت پیش از شروع لیگ بود و آن ها قبل از این یک تساوی با تیم ملی امید و یک پیروزی در برابر شیرین فراز کرمانشاه کسب کرده بودند و آخرین بازی نفت تهران قبل از آغاز مسابقات لیگ چهاردهم، هفته آینده مقابل تیم ملوان بندر انزلی انجام خواهد شد.

صبایی ها نیز در دیدارهای دوستانه تا کنون دو پیروزی مقابل شهرداری اردبیل و راهیان کرمانشاه  و یک شکست برابر تیم ملی امید داشتند.

     
آی اسپورت
2014-07-18 12:03:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر