فهرست
مالک پدیده: پرسپولیس خانه ما را خراب می‌کند؟
مالک پدیده: پرسپولیس خانه ما را خراب می‌کند؟

مالک پدیده: پرسپولیس خانه ما را خراب می‌کند؟

آی اسپورت- هیئت مدیره پرسپولیس گزینه نهایی خود برای هدایت این تیم را انتخاب کرد که نام آن یحیی گل محمدی سرمربی فعلی تیم پدیده است. کسی که پس از موفقیت نسبی در پرسپولیس و تراکتور و کسب جام حذفی با ذوب آهن، در پدیده نیز سهمیه آسیایی به دست آورد تا این باشگاه مشهدی را به سطح جدیدی برساند. اما مدیران تیم سرخپوش خراسان نمی خواهند به هیچ قیمتی سرمربی خود را از دست بدهند. آن ها در چند روز اخیر موضع تندی علیه شایعه پیشنهاد پرسپولیس گرفته اند و دقایقی قبل نیز در گفتگو با ورزش سه بر مواضع خود تاکید کردند.

 حمیداوی مالک تیم پدیده درباره شایعه حضور یحیی در پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیسی ها می خواهند خانه ما را خراب کنند و خانه خودشان را آباد کنند؛ بسم الله. وگرنه ما یحیی گل محمدی را نمی دهیم و اگر قرار بود بدهیم ۲ ساله نمی بستیم! الان هم تیم را با افکار ایشان بستیم و به هیچ عنوان حاضر نیستیم که این اتفاق بیفتد، پس به هیچ عنوان دنبال رضایت نامه نباشند و ما تیممان را با افکار ایشان بستیم، دو برابر امسال بستیم چون نگاهمان به سهمیه مستقیم آسیا و قهرمانی است.  ما چند دقیقه پیش با آقای گل محمدی درباره یکی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر صحبت می‌کردیم. ایشان با من تماس گرفتند و فکر می‌کنم همه باشگاه متمرکز هستند روی تیم و تمرینات و شک نکنید که هیچ کس در باشگاه به تیم دیگری فکر نمی کند.

 حالا با این شرایط باید دید تصمیم و راهکار پرسپولیسی ها چه خواهد بود. قرمزها که باید هرچه سریع تر سرمربی خود را انتخاب کنند، با موج گسترده اعتراضات هواداری روبرو هستند و هرروز خیابان منتهی به ساختمان باشگاه را مملو از هواداران خشمگین و معترضی می بینند که تحمل هیچ تعللی را ندارند.

۶ ۶  
آی اسپورت
2019-06-20 01:00:00
نظر دهید

۶ نظر
مکتب لنگیسم
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۲
ایو لا درستش اینه، باس جلو این جماعت وحشی اینجوری حرف زد
حسین اهوازی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۰۱
پرسپولیسی ها نکنه فکر کردن برانکو عامل قهرمانی تیمشان شده؟
تا این وزیر و این دولت هست پرسپولیس قهرمان میشه . حالا میگید نه آخر فصل ببین
...
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۷
این یعنی همچنان مثل سگ از پرسپولیس میترسین خخخخ
ehsan
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۳۳
خوشم میاد هوادارای تیمای دیگه که چن ساله تو کف یه افتخار و جام درست درمونن ,تمام مطالبی که در مورد باشگاه پرسپولیس هست رو پیپیگی و مطالعه میکنن. کامنتم میذارن و نظراتشونو هی تکرار میکنن.هی تکرار. باشه باو. شما لال نیستید. ولی به خدا پرسپولیسیا هم انقد مطالب بباشگاو تو سایتای مختلف پیگیری نمیکنن! میتونید عضو کانالای هواداری باشگاه بشید. آخه چه کاری انقد الافی و هرزگی و شر و ور بافتن.
فقط پرسپولیس
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
خیلی نمیخواد اذیت بشی که بگی وزیر پرسپولیسیه همینکه آدم بی مغروکودن باشه این جمله رو براحتی به زبون میاره والبته بیحیا
محمد
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۲۵
لاشخورهاااا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر