فهرست
چه کسی دروازه بان اول رئال خواهد بود؛ کاسیاس، لوپس یا ناواس؟
چه کسی دروازه بان اول رئال خواهد بود؛ کاسیاس، لوپس یا ناواس؟

چه کسی دروازه بان اول رئال خواهد بود؛ کاسیاس، لوپس یا ناواس؟

آی اسپورت- با خرید قریب الوقوع کیلور ناواس از لوانته، حالا رئال مادرید 3 دروازه بان سطح بالا برای فصل آینده ی خود در اختیار دارد.

فصل گذشته لوپس در لالیگا گلر اول رئال مادرید بود و ایکر کاسیاس در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری گلری کرد. آنچلوتی حالا یک گزینه ی دیگر به نام کیلور ناواس هم دارد.

دروازه بان کاستاریکا در جام جهانی عملکرد درخشانی داشت و فوق‌العاده کار کرد. او موفق شد به همراه تیمش تا یک چهارم نهایی هم صعود کند ولی ضربات پنالتی باعث حذف آنها شد.

با این حال، کاسیاس نمایش درخشانی در لیگ قهرمانان ایفا کرد البته اگر دیدار پایانی مقابل اتلتیکو را در نظر نگیریم و لوپس نیز در لالیگا سرمربی را از انتخابش پشیمان نکرد.

قصد داریم نگاهی به این 3 دروازه بان برای فصل بعد بیندازیم.

 

کاسیاس بیش از 500 بازی برای رئال مادرید انجام داده ولی جایگاه اصلی خود را به لوپس باخته است. ابتدا تحت هدایت مورینیو و سپس آنچلوتی لوپس را به او ترجیح دادند. با این حال، او چهره ی بسیار محبوبی در برنابئو است ولی دیگر کسی او را جزء دروازه بان‌های برتر جهان نمی‌داند. دروازه بان تیم ملی اسپانیا بار دیگر عنوان کرد که در رئال خواهد ماند و برای جایگاهش می‌جنگد.

 

لوپس اواسط دو فصل پیش به رئال پیوست و جای ایکر کاسیاس در درون دروازه را در اختیار گرفت. دروازه بان 32 ساله انتخاب اول آنچلوتی در لالیگاست و آنها سال گذشته در اسپانیا پس از اتلتیکو مادرید و بارسلونا سوم شدند ولی با این حال، لوپس به تیم ملی دعوت نشد تا کاسیاس بدون دغدغه و با خیالی راحت گلی کند. او پیشنهاداتی از موناکو و ناپولی دارد ولی مدیربرنامه‌هایش اعلام کرد که او می‌خواهد بماند.

 

شاید دو فصل پیش کسی فکرش را هم نمی‌کرد که ناواس در لیست رئال قرار بگیرد ولی نمایش‌های خوب او هم برای باشگاه و هم برای تیم ملی کشورش در جام جهانی پیششن باعث شد تا رئال به دنبال در اختیار گرفتن او باشد. دروازه بان 27 ساله ستاره ی کاستاریکا در رسیدن آنها به مرحله یک چهارم نمایی بود و بر خلاف انتظارات عمل کرد. اگر به چنین بازی‌هایی ادامه دهد، ممکن است بتواند نظر آنچلوتی برای فیکس شدندش را جلب کند.

     
آی اسپورت
2014-07-18 13:19:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر