فهرست
اتحاد تراکتورپلیسی برای آقای گل ؛ بری استقلال نامردی !
اتحاد تراکتورپلیسی برای آقای گل ؛ بری استقلال نامردی !

اتحاد تراکتورپلیسی برای آقای گل ؛ بری استقلال نامردی !


آی اسپورت- کریم انصاری آقای گل لیگ برتر و شماره 10 فصل گذشته تراکتوری ها در فصل نقل و انتقالات همچون قزل آلای مرغوب رود ارس  وسوسه برانگیز است و دو تیم استقلال و تراکتورسازی به دنبال جذب این بازیکن هستند .
کریم که این روزها سکوت کرده است و با رسانه ها مصاحبه ای از او دیده نمی شود ، در فیسبوک فعالیت خوبی داشته و آنلاین است و اصل موضوع ما نیز پست های این بازیکن در هفته گذشته است .
انصاریفرد در هفته گذشته در پست های ارسالی خود به هواداران خود این اطمینان را داده بود که هرگز به استقلال نخواهد رفت و با انتشار صحنه گلزنی خود به استقلال ، اعلام کرده بود که یک گل در این فصل برای این تیم کنار گذاشته است ولی دیشب یک یک پست بدون مطلب و با شکلک تاسف هواداران خود را غافلگیر کرده است . 
این پست که ساعت 12 شب منتشر شده است تا ساعت 10 صبح 120 کانت خورده است که عمدتا این پست را به اخبار منتشره از طرف باشگاه استقلال در مورد این بازیکن ربط داده و اعلام تاسف را به خاطر استقلالی شدن و یا مذاکره با این تیم دانسته و واکنش جالب نشان داده اند .
هواداران این بازیکن را پرسپولیسی ها و تراکتوری ها تشکیل می دهند که تراکتوری در کامنت های خود که به زبان ترکی نوشته شده است از خواسته اند که تراکتور بماند و حضور وی در استقلال را نامردی دانسته اند و جالب تر اینکه پرسپولیسی ها برای حضور او در تیمشان امیدی ندارد تا از بخواهند که در تراکتور بماند و حضور وی در استقلال موجب خواهد شد که عشق آنها به تنفر تبدیل خواهد شد .
آنچه در میان این کامنت ها به چشم می خورد اتحاد جالب دو سرخ پوش ایران یعنی پرسپولیس و تراکتور است که دوست دارند کریم در تبریز به فوتبال خود ادامه دهد .

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-07-18 13:03:07
نظر دهید

۱۰ نظر
-
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
همین الانم یه پست دیگه گذاشت با لباس پرسپولیس ، معلومه که دلش پیش پرسپولیسه ولی پرسپولیس نمیخوادش ، چون تو چند پست قبل با یه عکس با لباس پرسپولیس نوشت" خیلی سخته بخوای بری جایی که دوسش داری ولی کسایی باشن که نخوان تو اونجا باشی :( "
-
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
انصاری فرد تراکتور می مونه
مهدی
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۳
bakh hararata esteghlal 2dana longe najor yandereb4444
صائب
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
ادرس صفحه کریم چیه؟
عبدی
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
اگر به استقلال بره نامرد محسوب میشه و بس
ترا
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
حتمامیمونه
ترا
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
حتمامیمونه
ترا
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۶
حتمامیمونه
بهنام
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۳
کریم اینو چندین بار گفته که اصلا در صفحات اجتماعی هیچ فعالیتی نداره - فقط تراختور
سعید
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۸
واقعا مسخره اید یه خبرنگار دست دهم هم با نگاه کردن به اون صفحه و محتویاتش میفهمه صفحه مال خود انصاری فر نیست و جعلیه بعد شما میرید خبر هم ازش تهیه میکنید بیچاره مخاطب های سایت شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر