فهرست
میثاقیان در آستانه پیوستن به مس کرمان/ وینگو نیامده اخراج می شود؟!
میثاقیان در آستانه پیوستن به مس کرمان/ وینگو نیامده اخراج می شود؟!

میثاقیان در آستانه پیوستن به مس کرمان/ وینگو نیامده اخراج می شود؟!

آی اسپورت-  در اولین روزهای تیرماه، وینگو بگوویچ با مسئولان باشگاه مس به توافق رسید و قرار شد فصل جدید را در این تیم آغاز کند. وینگو که سابقه هدایت یک دوجین تیم ایرانی را دارد، فصل گذشته را در تیم مس رفسنجان سپری کرده بود و در پایان این فصل با این تیم در رده پنجم لیگ دسته اول قرار گرفته بود. در همان مقطع چند گزینه ایرانی نیز برای هدایت مس مطرح شده بودند اما ایرانمنش ترجیح داد به سراغ وینگو برود و او را به عنوان سرمربی جدید تیمش معرفی کند.

کنار رفتن ایرانمنش از مدیریت باشگاه نارنجی شهر کرمان، وضعیت بگوویچ را نیز در هاله ای از ابهام قرار داد. گفته می شود ایرانمنش همچنان در هیات مدیره این باشگاه باقی خواهد ماند و می تواند در روند انتخاب سرمربی همچنان روی بگوویچ اصرار بورزد اما نژادزمانی که به تازگی برای دومین بار مدیرعامل باشگاه مس شده علاقه ای به همکاری با این مربی خارجی ندارد.

بگوویچ روز چهارشنبه به کرمان رفت و بلافاصله خودش را به دفتر مدیرعامل جدید رساند تا جلسه ای را با او برگزار کند. با توجه به توافق های قبلی او قرار بود تمرینات تیم را از همین پنج شنبه استارت بزند اما لغو شدن این جلسه های تمرینی نشان داد اتفاق های دیگری در باشگاه مس در خال رخ دادن است. شنیده می شود نژادزمانی علاقه ای به کار با وینگو ندارد و میثاقیان را به عنوان سرمربی فصل بعد تیم کرمانی در نظر گرفته است. انتخابی که با توجه به رکورد فوق العاده اکبر در تیم های دسته اول عجیب به نظر نمی رسد. این تصمیم احتمالا بعد از مراسم معارفه رسمی مدیرعامل جدید رسانه ای خواهد شد. 

     
آی اسپورت
2014-07-18 13:51:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر