فهرست
گزارش روز: عملکرد ضعیف مسجدسلیمان در فصل نقل و انتقالات/ تجمع نیمکت نشین ها در نفت!
گزارش روز: عملکرد ضعیف مسجدسلیمان در فصل نقل و انتقالات/ تجمع نیمکت نشین ها در نفت!

گزارش روز: عملکرد ضعیف مسجدسلیمان در فصل نقل و انتقالات/ تجمع نیمکت نشین ها در نفت!

آی اسپورت- برای چندین سال، تیم نفت مسجدسلیمان همواره در مقطعی از رقابت های دسته اول در صدر جدول رده بندی قرار داشت و هوادارانش را امیدوار می کرد که بالاخره به لیگ برتر فوتبال ایران برسد. آن ها که با لقب قدیمی ترین تیم ایران از سومی دوستداران شان حمایت می شوند اما همواره در جدول نزول می کردند و شانس حضور در سطح اول را از دست می دادند. آرزوی مسجدسلیمانی ها بالاخره برآورده شد و نفت در پایان فصل گذشته رقابت های دسته یک به لیگ برتر راه پیدا کرد. این روزها اما سوال مهم این است که آن ها تا چه زمانی در این لیگ ماندگار خواهند شد؟

عملکرد مدیران باشگاه نفت در فصل نقل و انتقالات نشان می دهد آن ها یا تمایل چندانی به حضور طولانی مدت در لیگ برتر ندارند و یا اینکه نتوانسته اند منابع مالی لازم برای خرید ستاره ها را فراهم آورند. این تیم بیشتر بازیکن های فصل گذشته اش را حفظ کرده و از میان لیگ برتری ها با5 مهره ای قرارداد بسته که اکثرا در تیم های شان نیمکت نشین بوده اند و بازیکن های موفقی در فصل قبل به شمار نمی رفتند.

نفت مسجدسلیمان یک بازیکن را از هم نام تهرانی اش خریداری کرده است. بوحمدان از نفت تهران به این تیم منتقل شده است تا شاید فرصت بازی به دست بیاورد. آن هایی که فصل گذشته بازی های نفت تهران را تعقیب کرده اند کمتر با این بازیکن آشنایی دارند. چرا که این هافبک دفاعی تنها در 5 مسابقه از ابتدا در ترکیب نفت قرار داشته است. دیگر خرید آن ها سعید سالارزاده است که در فصل گذشته تنها در 2 مسابقه برای فولاد به میدان رفته است. میلاد سلیمان فلاح و میلاد زنیدپور به عنوان خریدهای دیگر لیگ برتری نفت به ترتیب 6 بازی برای صبا و 3 بازی برای ملوان انجام داده اند. بهترین خرید این تیم شاید تیغ نورد باشد که او نیز در طول فصل گذشته در 12 دیدار برای استقلال خوزستان به میدان رفته است.

تجمع نیمکت نشین ها در مسجدسلیمان، خبر از فصلی نه چندان امیدوارکننده برای این تیم می دهد. آن ها تنها در شرایطی فرصت غلبه بر این کم بضاعتی را دارند که بتوانند با جذب چند بازیکن خارجی خوب، ترکیب شان را تقویت کنند. اتفاقی که با توجه به روند کلی بازیکن گیری در نفت بعید به نظر می رسد. 

     
آی اسپورت
2014-07-18 14:55:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر