فهرست
گزارش روز : ژرمی متئو - دلی بلیند ، کدامیک به بارسا می آیند ؟
گزارش روز : ژرمی متئو - دلی بلیند ، کدامیک به بارسا می آیند ؟

گزارش روز : ژرمی متئو - دلی بلیند ، کدامیک به بارسا می آیند ؟

آی اسپورت - بارسا این روزها به شدت به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع است. ژرمی متئو مدتهاست که به یکی از گزینه های اصلی این تیم بدل شده است اما مسئولان والنسیا در مذاکرات متعدد با باشگاه کاتالانی هنوز متقاعد به فروش بازیکن خود نشده اند.

به همین دلیل بارسلونا گزینه های دیگری را نیز مدنظر دارد. فرتونگن (تاتنهام) ، متس هوملس (دورتموند ) شار (بازل) و دنی بلیند (آژاکس). این 4 نفر به عنوان جدی ترین جایگزین های متئو مطرح شده اند.

از باشگاه بارسلونا خبر رسیده است که دلی بلیند بازیکن تیم ملی هلند که همراه این تیم در جام جهانی درخشش خوبی داشت و در بازی رده بندی، زننده یکی از سه گل کشورش مقابل برزیل بود به دلیل قیمت مناسب تر به نفر اول این لیست تبدیل شده است.

بلیند 4 فصل است که در تیم اول آژاکس حضور دارد و جام جهانی باعث بروز ارزش های بالای این بازیکن شد.مدافعی که قابلیت بازی در هر نقطه از عقب زمین را دارد و با فیزیک بدنی مناسبش می تواند برای سروسامان دادن به دفاع بارسلونا گزینه مناسبی باشد.

از طرفی معادلات آمدن متئو به بارسلونا پیچیدگی های خاصی پیدا کرده و کار به تقاضای رسمی این بازیکن در رسانه ها از مدیران والنسیا شده است. اقدامی که خشم این مدیران را باعث شده است.

در هر صورت باید به انتظار روزهی آتی بنشینیم و ببینیم نهایتا کدام مدافع جذب بارسا خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-07-18 16:10:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر