فهرست
احتمال هم بازی شدن نکو و کریم/ مقصد، روسیه یا یونان؟
احتمال هم بازی شدن نکو و کریم/ مقصد، روسیه یا یونان؟

احتمال هم بازی شدن نکو و کریم/ مقصد، روسیه یا یونان؟

آی اسپورت - همانند جواد نکونام، ماجرای امضای قرارداد با کریم انصاری فرد نیز در باشگاه استقلال به پایان رسید و به صورت رسمی مشخص شد که آقای گل سیزدهمین دوره لیگ برتر ایران در فصل آینده پیراهن این باشگاه را بر تن نخواهد کرد. کریم در روزهای ابتدایی فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران ابراز تمایل کرده بود تا به باشگاه پرسپولیس بازگردد اما دایی به جای او به سراغ رضا نوروزی رفت و پیراهن شماره 10 باشگاه قرمز پایتخت را در اختیار این بازیکن قرار داد. از همان روز شایعه حضور مهاجم سابق پرسپولیس در استقلال به گوش می رسید اما حرف و حدیث های مرتبط با این انتقال سرانجام امروز به پایان راه خود رسیدند.

حالا شنیده می شود که احتمال زیادی برای هم بازی شدن جواد نکونام و کریم انصاری فرد در فصل آینده وجود خواهد داشت. بدون تردید در ایران تراکتور می تواند منطقی ترین گزینه برای این دو بازیکن باشد اما به شرطی که این باشگاه به لحاظ مالی شرایط ایده آل تری را تجربه کند. کریم در روزهای اخیر مذاکره با رسول خطیبی را آغاز کرده اما حالا به نظر می رسد رفته رفته در حال نزدیک شدن به درب های خروجی این باشگاه است و پس از یک فصل حضور در تبریز از ادامه همکاری با این تیم سر باز خواهد زد. خطیبی در کنار این مذاکره های ناموفق، قصد دارد برای پست هافبک دفاعی به سراغ یکی از شاگردان فصل گذشته خود برود و این موضوع حضور نکونام در تبریز را نیز منتفی می کند.

هم نکو و هم کریم، اولویت را بر روی پیشنهادهای خارجی شان قرار داده اند. در شرایطی که بازیکن هایی نظیر پولادی و حاج صفی بعد از نمایش درخشان در جام جهانی هنوز هم با پیشنهادهای خوب خارجی مواجه نشده اند، این احتمال وجود دارد که جواد و انصاری فرد را به زودی در باشگاهی در فوتبال اروپا ببینیم. مدیرعامل باشگاه استقلال امروز از دو کشور روسیه و یونان به عنوان مقصد کریم در فصل آینده نام برد. به نظر می رسد بعد از چند سال شایعه پردازی های رسانه ای در مورد لژیونرشدن انصاری فرد، این بازیکن بالاخره در آستانه حضور در یک لیگ خارجی قرار گرفته و احتمالا جواد نکونام نیز به همراه او به این تیم جدید منتقل خواهد شد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-18 16:18:55
نظر دهید

۱ نظر
hg
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۵
بازیکنای ایرانی عرضه بازی در اروپا رو ندارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر