فهرست
گزارش روز: گفتگوی چند ساعته دو لوئیس در باشگاه بارسلونا
گزارش روز: گفتگوی چند ساعته دو لوئیس در باشگاه بارسلونا

گزارش روز: گفتگوی چند ساعته دو لوئیس در باشگاه بارسلونا

آی اسپورت - لوئیس انریکه بالاتر از سوبی سارتا مسئول شماره یک آمدن لوئیس سوارس به بارسلونا است. تصمیم قاطع و اراده قوی انریکه که البته با تصویب مدیر ورزشی بارسا توام شد باعث این شد تا مهاجمی که مدتها زیر نظر سران مادریدی قرار داشت در چرخشی 180درجه ای سر از بارسلونا در بیاورد.

در واقع انریکه به محض رسمی شدن مربیگریش در بارسا از بارتومئو خواسته بود تا هر طور که شده زمینه انتقال این مهاجم جنجالی اروگوئه ای را به بارسا فراهم کند. کار دشواری که البته با رخ دادن یکسری اتفاقات غیر قابل پیش بینی به سرانجام رسید.

گفتگوهای طولانی مدت انریکه با سران بارسا بود که باعث شد تا در مقطعی که به دلیل جنجال رخ داده توسط این بازیکن در دیدار مقابل ایتالیا، آنها از خرید این بازیکن ناامید شده بودند، بار دیگر به ادامه مذاکرات با سوارس ترغیب شوند.

سوارس 4 ماه از سوی فیفا محروم شد و پس از ورود به شهر بارسلون متوجه شد که حتی حق معارفه در حضور هواداران بارسا نیز از وی سلب شده است.

او روز چهارشنبه به تنهایی به باشگاه رفت و قرارداد رسمی خود با کاتالان ها را امضا کرد. اما یک روز قبلش یعنی روز سه شنبه در ملاقاتی حضوری با انریکه با وی گفتگویی چند ساعته و طولانی مدت داشت و در مورد مسائل مختلفی با یکدیگر صحبت کردند.

انریکه روی عطش گلزنی همیشگی سوارس، بازی خوانی عالیش و فشاری که بدون توپ به مدافعین وارد می کند حساب ویژه ای باز کرده است. اما مهمترین مساله مورد بحث در این ملاقات پستی بود که قرار است سوارس در بارسلونا بازی کند.

ابهامی که بازیکن با آن روبرو بود و طبق اطلاعات دریافتی؛ انریکه به سوارس گفته است که در یکی از دو گوش راست یا چپ در فاز تهاجمی از او بازی خواهد گرفت، با داشتن آزادی کامل و بدون اینکه استعداد های ویژه این بازیکن هرز برود.

اما مشکل بزرگ انریکه اینجاست که مهاجم جدیدش تا اواخر اکتبر حق تمرین با بارسلونا را نخواهد داشت و او قادر نیست که در تمرینات گروهی و در بازی های درون تیمی، مدل بازی خود باسوارس را تمرین کند.

به همین دلیل است که مسئولان بارسا با وکلای فدراسیون فوتبال اروگوئه در حال تنظیم یک درخواست تجدید نظر برای کم کردن میزان محرومیت سوارس یا حداقل گرفتن اجازه حضور این بازیکن در تمرینات هستند.این مساله نیز یکی از موراد مورد بحث انریکه و سوارس بود.

امروز همچنین در خبرها داشتیم که کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی نیز به حکم صادره علیه سوارس اعتراض کرده و آن را اغراق آمیز خوانده است.

با همه این اوصاف انریکه از اینکه سوارس را در تیم خودش می بیند بسیار خوشحال و راضی است. گفتگو ها بین این دو نفر بسیار مثبت بود و به نظر می رسدکه باید منتظر روزهای خوش این دو لوئیس در بارسلونای جدید و متحول شده باشیم.


منبع : موندودپورتیوو

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-18 17:25:15
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۶
واقعا فوق العادس ...چ ال کلاسیکویی بشه ال کلاسیکو امسال...کروس و جیمز و فالکائو و رونالدو و بیل در مقابل سوارز و نیمار و راکیتیچ و اینیستا و مسی
-
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۶
جیمز و فالکائو مگه اومدن !!
-
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۶
جیمز و فالکائو مگه اومدن !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر