فهرست
حسن زاده: بازیکنان را با یکدیگر مقایسه نکنید/ از حالا نمی شود گفت صبا سقوط می کند
حسن زاده: بازیکنان را با یکدیگر مقایسه نکنید/ از حالا نمی شود گفت صبا سقوط می کند

حسن زاده: بازیکنان را با یکدیگر مقایسه نکنید/ از حالا نمی شود گفت صبا سقوط می کند

آی اسپورت- پس از سقوط مس کرمان، بازیکنان زیادی از این تیم جدا شدند و به لیگ برتر بازگشتند؛ یکی از این ها احمد حسن زاده بود که به حضور چهار ساله اش در مس پایان داد و به صبای قم پیوست. او درخصوص شرایط فصل گذشته تیمش به \"آی اسپورت\" می گوید: سال قبل مدیریت قوی در مس وجود نداشت، هر چند وقت یکبار مدیرعامل و مربی تغییر می کرد و این عوامل موجب سقوط مس شد.

مهاجم صبای قم درباره تیم جدیدش می گوید: خوشبختانه امکانات خوبی در صبا وجود دارد و اردوهای خوبی برگزار کرده ایم؛ ما نیز انشاالله بتوانیم خواسته های مربی تیم را انجام دهیم و با نتایج خوبی که در فصل جدید  می گیریم موجب شادی مردم قم و مسئولان صبا شویم.

حسن زاده پیرامون اینکه خیلی ها شما را جایگزین فرید کریمی که به تراکتور رفته است می دانند، اظهار داشت: نمی شود بازیکنان را با یکدیگر مقایسه کرد؛ زیرا هرکس اخلاق و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

وی خاطر نشان کرد: امسال همه تمرکزم را برای موفقیت صبا و آینده خود گذاشته ام؛ چون احساس می کنم فصل خوبی در مس نگذراندم ولی امسال می خواهم بهترین بازی هایم را انجام دهم و با اینکه می دانم مهاجمان زیادی در تیم جدیدم وجود دارد، همه تلاشم را خواهم کرد جزء بازیکنانی باشم که در ترکیب ثابت قرار می گیرند.

بازیکن صبای قم درمورد پیشنهاد دیگر تیم ها می گوید: از شش تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم ولی با بررسی گزینه ها تصمیم گرفتم صبا را انتخاب کنم، چون ویژگی هایی که برای تیم آینده ام مدنظر گرفته بودم دارا بود؛ از جمله حضور آقای مرفاوی که سابقه کار کردن با ایشان را در مس داشتم.

حسن زاده با بیان اینکه نمی شود از حالا رتبه تیمی را پیش بینی کرد، افزود: اینکه بگوییم انتقال تمرینات صبا به قم باعث سقوط این تیم در فصل جدید می شود درست نیست، چون مسئولین با توجه به امکاناتی که در قم وجود دارد این تصمیم را گرفته اند. ضمنا هنوز هیچ تیمی بازی نکرده است و باید در نظر داشت صبا باشگاهی نیست که از موضع سقوط درمورد آن صحبت کرد، زیرا در این سال ها جزء تیم های مدعی و خوب لیگ برتر بوده است.

     
آی اسپورت
2014-07-18 17:13:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر