فهرست
بازگشت میلیچ به استقلال؟ بعید است
بازگشت میلیچ به استقلال؟ بعید است

بازگشت میلیچ به استقلال؟ بعید است

آی اسپورت - اگر چه محمود فکری در صحبتهای چند روز قبلش با هواداران استقلال اعلام کرد هیچ مشکلی با میلیچ ندارد و در صورت پرداخت مطالبات این بازیکن، مدافع کروات به ایران برخواهد گشت اما دو اتفاق باعث شده که هواداران استقلال امید زیادی به بازگشت میلیچ نداشته باشند.

مساله اول صحبتهای فکری درباره فسخ قرارداد میلیچ با استقلال است. ادعایی که اگر صحت داشته باشد مدافع کروات امکان همکاری مجدد با استقلال را ندارد چرا طبق قانون سازمان لیگ، باشگاهها حق جذب مربی و بازیکن خارجی جدید را ندارند و معلوم نیست این قانون به باشگاه استقلال اجازه عقد قرارداد جدید با میلیچ را خواهد داد یا نه. محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی درباره وضعیت میلیچ می‌گوید:" از طرف باشگاه استقلال یا میلیچ هیچ چیزی به عنوان فسخ قرارداد به ما ارائه نشده است" او درباره اینکه اگر خبر فسخ قرارداد میلیچ صحت داشته باشد آنوقت تکلیف همکاری مجدد با این بازیکن چه خواهد بود، این پاسخ را می‌دهد:" درباره اتفاقی که انجام نشده نمی‌توان تحلیلی کرد و  همانطور که گفتم تا الان که خبری از فسخ قرارداد میلیج نبوده است"

مساله دیگر به استوری اخیر میلیچ برمی‌گردد که او عکس خودش در کنار فرهاد مجیدی را منتشر کرده بود. این استوری در شرایطی منتشر شد که شایعاتی درباره بازگشت مجیدی به استقلال سر زبان‌ها افتاده بود و خیلی‌ها این استوری را حمایت میلیچ از تغییرات احتمالی در کادر فنی استقلال و بازگشت مجیدی دانستند.

آنطور که ایران ورزشی نوشته، ماجرای این استوری به گوش فکری رسیده و او هم نسبت به این اقدام واکنش نشان داده است. واکنشی که پرونده بازگشت هروویه به استقلال را بسته و گویا باید منتظر شکایت این بازیکن از استقلال به فیفا باشیم.

البته روایت دیگری هم درباره این ماجرا وجود دارد که بر اساس آن میلیچ منتظر مشخص شدن وضعیت کادر فنی استقلال است تا در صورت رفتن فکری، شاهد بازگشت او به تهران باشیم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-02-20 22:15:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹، ۰۱:۲۴
اینها همش قصه هست.وزیر فراریش داد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر