فهرست
هنوز هیچ کاری برای استقلال نکرده‌ای پسر!
هنوز هیچ کاری برای استقلال نکرده‌ای پسر!

هنوز هیچ کاری برای استقلال نکرده‌ای پسر!

آی اسپورت – مهدی قائدی از ابتدای لیگ هفدهم به استقلال پیوست. با این اتفاق، استقلالی‌ها منتظر ظهور یک فوق ستاره در تیم شان بودند اما انتظار آنها بیهوده بود. قائدی گاهی اوقات به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می رفت و تاثیر زیادی در بازی استقلال نمی گذاشت. او فصل گذشته فقط در بازی با پارس جنوبی جم دو پاس گل داد و در این فصل در مقابل نفت مسجدسلیمان یک گل زد. در قبال این تاثیرگذاری های انگشت شمار، قائدی حاشیه های زیادی برای خودش و استقلال ساخت. قهر از اردوی تیم، خمیازه کشیدن در تمرینات، حضور با دمپایی در تمرین بعد از بخشش توسط شفر، بازی با موبایل در تمرینات، هک شدن صفحه او در اینستاگرام و لو رفتن چت های عجیب و غریبش و بالاخره آن تصادف پرماجرا که هنوز هم ختم به خیر نشده بخشی از جنجال‌های قائدی در استقلال بود.

اما سرانجام او در بازی با ماشین مهم‌ترین تاثیرگذاری مثبت خود را در استقلال به نمایش گذاشت. در شرایطی که بازی تیم شفر مقابل ماشین سازی گره خورده بود و آخرین شانس های قهرمانی استقلال در حال از دسن رفتن بود، قائدی به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و با فرار از آفساید مدافعان حریف، یک گل دیدنی ۳ امتیازی زد. این گل، استقلال را زنده نگه داشت و این تیم رادر کورس رقابت برای قهرمانی در لیگ هجدهم زنده نگه داشت.

اما حتی اگر این گل در هفته‌های پایانی منجر به قهرمانی استقلال هم بشود، قائدی باید بداند که برای استقلال هنوز هیچ کاری نکرده است. او در طول این دوسال، آن قدر خون به دل استقلال و هوادارانش کرده که برای صاف کردن بدهی خود به آنها باید حالاحالاها بدرخشد و گل بزند. در واقع این یک گل باید فقط افتتاحیه‌ای برای روزهای خوب قائدی باشد و قرار نیست هواداران استقلال برای تاثیرگذاری و درخشش بعدی قائدی در تیم‌شان، چند ماه دیگر صبر کنند.

۲۴ ۶  
آی اسپورت
2019-04-18 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
یاحسین(ع)
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۲
چیزی حالیت نیست مجبوری بنویسی.بازیکنی که کل فصل رو نیمکت و سکو بود امروز ۱۰دقیقه بازی کرد ک باگلش تو یه بازی بی هدف تودهنی محکمی به شفر وشما یاوه گویان زد..همون قهرش باعث شد بهش بازی بده وگرنه رونیمکتم نمی اوردش..بازیکن جوون و پرانگیزه رو بازی نمیده معلومه میره توحاشیه
۹
امیرعباس
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۲۷
صدآفرین نامدار این بهترین مطلبت تا الان بود باریکلا به این دید ظریف و دقیق امشب شاید شب رنسانس مهدی بود که اگر بیهوده ازش تمجید نکنند و در باد غرور فرو نبرند این پسر رو اینده مال خودشه!
رضا
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۲۷
ادم کش ...
۵
آزاد
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۸
تو که خیلی حالیته چرا ادبیات حرف زدنت مال قرن بوق و جماعت ساندیس خوره؟!
۲
آزاد
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹
منظور اون یا حسینه!!!
۲
آزاد
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۲۰
و نحوه حرف زدنش! یاوه گویان! خخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر