فهرست
تمجید ایرانپوریان از تی‌تی‌ها: قلب‌های بزرگ
تمجید ایرانپوریان از تی‌تی‌ها: قلب‌های بزرگ

تمجید ایرانپوریان از تی‌تی‌ها: قلب‌های بزرگ

آی‌اسپورت- محمد ایرانپوریان در بازي تراکتورسازی و نفت تهران دو گل مهم و سرنوشت‌ساز به ثمر رساند و سه امتياز اول در فصل هفدهم را براي تيمش به ارمغان آورد؛ مصاحبه او با خبر ورزشی را می خوانید:

*وضعيت تراكتور بعد از اولين برد چطور است؟

خدا را شكر كه همه چيز تغيير پيدا كرد و بازيكنان‌مان اعتماد به نفس گذشته را به دست ‌آوردند. حالا شرايط‌مان با گذشته خیلی فرق می‌کند و به تيم بهتری تبديل شده‌ايم. اولين پیروزی برای‌مان واقعاً مهم بود آن هم در شرایطی كه در خانه بازی می‌کردیم و 3 بازي قبلی را باخته بوديم. بايد خدا را شاكر باشيم.

*خودت هم انگيزه‌های متفاوتی داشتی. درست است؟

به هر حال همه ما تحت فشار بوديم و بايد تلاش بيشتری میكرديم تا از اين شرايط خلاص شويم. من هميشه تلاش میكنم با تمام وجودم بازی كنم و اين بار جدا از بازی خوب، تيم‌مان هم برد. البته همه بازيكنان در اين پيروزی سهم برابر دارند.

*تو در فينال جام‌حذفی مقابل نفت تهران يك پنالتی مهم را از دست دادی. به خاطر آن نبود كه در بازی با اين تيم در ليگ انگيزه داشتی؟

در آن بازي هم عملكردم بد نبود. پنالتی هم كه زدم، ضربه خوبی بود ولی بالاخره قسمت‌مان نبود قهرمان شويم. حالا بايد گذشته را جبران كنيم. در بازی برابر نفت تهران هم دو گل زدم كه آمادگی ام را نشان میداد.

*رابطه‌ات بعد از اين بازی با هواداران بهبود پيدا كرد؟

من هميشه با طرفداران تراكتورسازي بهترين رابطه ممكن را داشتم. میتوانيد اين را از هواداران هم بپرسيد. طرفداران ما قلب بزرگی دارند و هميشه از تيم‌شان حمايت میكنند. ديديد كه بعد از 3 شكست هم مورد حمايت بوديم و اين مهم‌ترين شاخصه تراكتورسازی است. ان‌شا‌ءا... بتوانيم لطف آنها را با بهترين بازیها جبران كنيم.

*وضعيت تيم پس از اين چه میشود؟

ما بايد بيشتر تلاش كنيم و صبورتر از گذشته باشيم. حداقل تا نيم‌فصل كه نمیتوانيم بازيكنی جذب كنيم و بايد با همين تيم در بازیها حضور داشته باشيم، نياز داريم تا هماهنگ‌ترين تيم ايران را تشكيل بدهيم. خدا را شكر كه بچه‌ها و جوان‌ترهای تيم هم خودشان را نشان داده‌اند و مورد اعتماد هواداران هستند. محمد آزادی، علي طاهران، محمد نادری، فرزين گروسيان و... با اينكه تجربه كمی دارند اما عملكردشان قابل توجه بوده است. میخواهم بگويم بعد از اين برد اعتماد به نفس تيم بالا رفته و از اين به بعد بايد تراكتور را ببينيد. 

۳    
آی اسپورت
2017-08-22 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر