فهرست
استقلال خوزستان مدعی جدید جام حذفی!
استقلال خوزستان مدعی جدید جام حذفی!

استقلال خوزستان مدعی جدید جام حذفی!

آی اسپورت – در حالی که هنوز موضع سازمان لیگ درباره کناره‌گیری خونه‌به‌خونه از حضور در فینال جام حذفی مشخص نشده، عبداله ویسی سرمربی استقلال خوزستان مدعی است که در این صورت حق قانونی تیم اوست که در فینال جام حذفی مقابل استقلال تهران به میدان برود و هیچکس نمی‎تواند این حق را از او و شاگردانش بگیرد ! استقلال خوزستان در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی در خانه خود با نتیجه 3-1 مغلوب خونه‌به‌خونه شد و همین باعث شده تا ویسی و تیمش مدعی جایگزینی خود به جای تیم معترض خونه‎به‌خونه شوند!

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-04-30 15:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
ویسی چقدر تو سبکی. با اون تیم داغونت میخوای بری ببازی که چی!!؟ خجالت بکش
سعید طوسی
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
خدایا توبه . این دیگه چی میگه؟
قاون جدید اختراع کرد؟
Kian
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۴
خخخخخ،عجب!!!تو این آشفته بازار فوتبال ایران چی میگذره؟؟حق قانونیته که بیای جای تیمی که نمیخواد بازی کنه؟قانون!!فیفا؟؟بام؟شیب؟؟خخخخ
۸
كسري
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۲۵
كاري به حرف ويسي ندارم كه كاملا غير حرفه اي گفته شده ،ولي ويسي با اين درخواستش چه ترسي به جون كيسه ها انداخته بدبختها بعد از مدتها ميخاستن يه جام هديه بگيرن حالا ويسي شاخ شده براشون،هر چند داور فينال اقاي چشمك خان هست و كارش رو خوب بلده .
۳ ۱
Me
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
هرچندسال جام نگیریم به ده سال خفت لنگیا نمیرسه،تو هم یه بار برو زیر خبرای لنگ کامنت بذار،چقدر درگیر مایی بیچاره،جام هدیه؟یادت رفته جلوی نفت آبادانی با خفت تو تهران حذف شدید که همون نفت رو تو آبادان بردیم؟آخه چقدر شما متوهم و بیچاره اید!چقدر احمق!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر