فهرست
ادعای پرسپولیس: سلامتی طارمی در خطر است!
ادعای پرسپولیس: سلامتی طارمی در خطر است!

ادعای پرسپولیس: سلامتی طارمی در خطر است!

آی‌اسپورت- بعد از داوری بسیار ضعیف احمد صالحی در بازی پرسپولیس-گسترش، انتقادات به وضع قضاوت‌های لیگ برتر دوباره بالا گرفته است. اشتباه فاحش اخراج نشدن بازیکن دو کارته گسترش راه را برای هر دفاعیه‌ای بسته و حتی صدای اعتراض کارشناسان داوری را هم درآورده است.

پرسپولیس این بار برای اعتراض به داوری رسما به سازمان لیگ نامه می‌نویسد. اما گویا این اعتراض بیشتر از آن که حول اخراج نشدن بازیکن گسترش باشد، نگرانی آن‌ها را از بابت خطاهایی که به روی مهدی طارمی گرفته نمی‌شود بیان می‌کند. پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند سهل‌انگاری داورها باعث شده مدافعان حریف بی‌ترس و واهمه روی طارمی انواع و اقسام خطاها را انجام دهند؛ بدون  ترس از این که داور هیچ جریمه‌ای برای خود بازیکن یا تیم‌شان در نظر بگیرد. خمارلو، مدیرروابط‌عمومی پرسپولیس در این باره گفت: بعد از بازی با سایپا و فولاد، در بازی با گسترش شاهد شدیدتر شدن خطاها بودیم؛ تا جایی که نگران سلامتی طارمی شده‌ایم؛ چون مدافعان هیچ ابایی از ارتکاب خطا روی او ندارند؛ در حالی که قوانین بین‌المللی به حفاظت از سلامت بازیکنان و جلوگیری از به خطر افتادن آن‌ها تاکید می‌کند.

طارمی که تبحر خاصی در گرفتن پنالتی دارد فصل قبل 8 پنالتی برای پرسپولیس گرفت؛ اما امسال و در پایان هفته هجدهم فقط یک پنالتی گرفته است. در حالی که داورها هم روی حرکات او سخت‌گیری‌ بیشتری داشته و با وسواس بسیار زیاد روی او خطا اعلام می‌کنند.

۲۰ ۴  
آی اسپورت
2017-01-24 22:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
گل بگیرند در کمیته ای را که با پول سرداران خاردار نتایج را تغییر می دهند!
امید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
کاملاً درسته. اشتباهات داوری نه، افتضاحات داوری جوری است که سلامتی بازیکنان بخصوص طارمی را به خطر انداخته
Mehr
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
متاسفانه جوری شده که داورا فکر می کنن اگه پنالتی روی طارمی اعلام نکنن یعنی خیلی زرنگ اند!
باید برخورد سفت و سختی بشه تا دیگه این جور چشم بسته تصمیم گیری نکنن.
shahab.ir
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
کلا باید سیفون رو کشید روی این داوری یاد قهرمانی افتادم که واسه معروف شدن علی دایی رو اخراج کرد بعد هم دیگه هر نوع فساد و رشوه بود واسه در آوردن بازی ها انجام داد مثل بازی پرسپولیس سپاهان حالا هم اینا که عادی اند صالحی و زرگر خب اصلا 10 بازی محروم بشن پولش که رسیده و عقده هاشو ن هم خالی شده
راستی این کامرانی فر که دماغش رو نمیتونه بکشه بالا چیکار داوری داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر