فهرست
قیمت بودیمیر بیش از ۷ میلیارد تومان است!
قیمت بودیمیر بیش از ۷ میلیارد تومان است!

قیمت بودیمیر بیش از ۷ میلیارد تومان است!

آی اسپورت - ماریو بودیمیر، مهاجم کروات از دیروز در تمرین پرسپولیس در اردوی قطر حاضر شد و همراه تیم جدیدش تمرین کرد. درخصوص مبلغ قرارداد ماریو بودیمیر حرف و حدیث‌هایی مطرح شد و حتی گفته شد این بازیکن برای پرسپولیس حدود ۱۰ میلیارد تومان آب می‌خورد. این در حالیست که مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص برانکو همواره اعلام کرده‌اند نظام مالی این تیم را با خرید‌های گرانقیمت به هم نمی‌زنند.  برانکو و مدیران پرسپولیس دلیل عدم توافق با رضا قوچان‌نژاد را نیز همین موضوع خوانده و اعلام کردند داستان پیوستن احتمالی گوچی به این تیم منتفی است.

حالا خبر خرید ۱۰ میلیارد تومانی ماریو بودیمیر نیز از سوی نزدیکان باشگاه پرسپولیس تکذیب می‌شود در حالی که طبق آمار سایت ترانسفرمارکت این مهاجم کروات ۶۰۰ هزار یورو ارزش‌گذاری شده است. با یک حساب سرانگشتی و با احتساب هر یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان باید گفت ارزش بودیمیر چیزی حدود ۷ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان است.

همچنین نزدیکان باشگاه پرسپولیس مدعی شده‌اند ماریو بودیمیر خودش رضایتنامه اش را گرفته و پولی از این بابت پرداخت نشده است. بر کسی پوشیده نیست رابطه دو باشگاه پرسپولیس و دیناموزاگرب کرواسی دوستانه است. نقش برانکو ایوانکوویچ هم در این میان بی‌تأثیر نیست.

به هر حال صادق محرمی که ۲ سال در پرسپولیس بازی می‌کرد به دینامو زاگرب پیوست. البته ما بعید می‌دانیم یک باشگاه اروپایی و حرفه‌ای توجهی به این مناسبات داشته باشد و بدون دریافت پول رضایتنامه بودیمیر را برای یک باشگاه آسیایی صادر کند. هرچند خرید بازیکن خارجی با بهایی بیشتر از بازیکن داخلی ایرادی ندارد. در اروپا هم یک بازیکن بالای ۱۰۰ میلیون یورو خریداری می‌شود در شرایطی که همان باشگاه بازیکنی ۲۰۰ هزار یورویی هم دارد.

هیچ بازیکنی نمی‌تواند و حق ندارد نسبت به رقم قرارداد بازیکنی دیگر به ویژه از نوع خارجی آن اعتراض کند، اما متأسفانه این مسئله در فوتبال ایران باب شده است. از آن بدتر عدم شفاف‌سازی در مورد رقم دقیق خرید بازیکنان خارجی است که صدای بلند آن همیشه پس از شکایت این قبیل فوتبالیست‌ها به فیفا در‌می‌آید. (البته این موضوع در تمام باشگاه‌ها هست و نه فقط پرسپولیس).

بهتر است مدیران باشگاه پرسپولیس نیز به جای لاپوشانی یا تکذیب اخبار گمانه‌زنی رقم قرارداد ماریو بودیمیر، هر چه زودتر به صورت رسمی مبلغ دقیق خرید این مهاجم کروات را در اختیار افکار عمومی قرار دهند.

در تمام دنیا مرسوم است مبلغ خرید بازیکنان جدید ولو در حد و اندازه‌های نیمار، پوگبا، رونالدو و... رسانه‌ای می‌شود. بنابراین شفاف‌سازی درخصوص مبلغ دقیق قرارداد ماریو بودیمیر نیز انتظار بی‌جایی نیست.

۱۵ ۱۸  
آی اسپورت
2019-01-12 23:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
ساشا باتیستوتا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
بایا، خبر جدید، بودیمیر رکورد نیمار رو شکست و گرانترین بازیکن دنیا شد
سیامک
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۲
in tamam gazieye nist 10 milyard pool bi zabane beitolmal ro ezafe konid be chan ta dokhmal ariyayi ke garae in yaroo ro az oon lahaz saport konand hamshireye kasra che shabaye sholoogi ro dar pish dare.
۳ ۳
...
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۱۴
...
کاوه
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۲۴
...
امیرحسین
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
الهی فدا بیت المال بشی که انیقدر دلت برای بیت المال میسوزه ولی اگه از بیت المال برای کیسه بی شخصیت خرج بشه مشکل نداره! خخخخ
ap8
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۴۳
اقا اصلا شما بگو قیمتش یک میلیون دلاره.حدود 3 میلیون دلار از اسیا درامد داشتیم میخوایم یک سومشو بریزیم تو جوب به کسی چه ربطی داره.مثل یه سری تیمای دیگه نیستیم که فصل نقل انتقالات جلوی وزارت ورزش واق واق کنیم تا یه تیکه استخون پرت کنن جلومون
برانکو ایوانکوویچ هستم
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
چشم ندارید ببینید یه نونی سر سفره زن و بچه مون‌ می بریم؟

ایشالا دوباره برگردم نیم ملی با خان داداش زلاتکو پروژه ی «ناجی بداوی ها، جلال کاملی مفرد ها، علوی ها و ستار زارع ها» (ملیپوشان چهل هزار دلاری) دوباره استارت میزنم به حق علی و نبی
محمد
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۱۷
چقدر بد بختید شما که 4ساله زیر تیم یه دلال دست و پا میزنید

اگر مربی بود چیکار میکردید میرفتید دسته سوم
۶
SA ADI
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
قیمت علی پور و بیرانوند تو سایت ترانسفر مارکت بیش از دو میلیون دلار هست آیا دلیل میشه که باشگاه پرسپولیس به اینها اینقدر پول بده
حمید
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
ترنسفر مارکت قیمت تیام برای استقلال رو زده 1 میلیون یورو . " با یک حساب سرانگشتی و با احتساب هر یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان باید گفت ارزش تیام چیزی حدود 12 میلیارد و 700 میلیون تومان است."

https://www.transfermarkt.com/mame-thiam/profil/spieler/163053
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۵۱
نرخ های متفاوت ارز در صرافی ها و خبرگزاری های کیسه کش :
دلار
یورو
بودیمیر
لیر
دینار
خخخخ
................
جدا از اینا باید به نویسنده و سایت مثلا فوتبالی بیشعوری که رقم قرارداد رو با ارزش بازیکن تو ترنسفرمارکت یکی میدونن یه چک افسری زد بعد ۲تا پاتو بذاری رو ۲تا شونش و ب....ی وسط کلش!!
آقا یا خانوم احمقی که اینو نوشتی و تاییدش کردی؛ ارزش اکثر بازیکنای ایرانی تو ترنسفرمارکت بالای یک میلیون دلاره! یعنی تیمای ایرانی هرکدوم یکی دو میلیون دلار به هرکدوم از بازیکناشون پول دادن؟!؟!
و باز هم مورد بعدی اینه که اصلا گیریم دادیم! خوب کردیم که دادیم! تازه بیشتر از اینا و گرون ترشونم باید بخریم! یک میلیون و پونصد هزار نفر عضو سامانه تبلیغاتی پرسپولیسن که سالانه پول ۵۰ تا بازیکن گرون تر از اینو دارن پرداخت میکنن. بلیط بازیامون از ۲۵ هزارتومن شروع میشه تا ۸۰ هزارتومن نه رایگان و نه ۵۰۰ تا تک تومنی خخخ هر سال داریم انواع جام ها و افتخارات رو بدست میاریم و چندین میلیون دلار پاداش میگیریم. ما نخریم کی بخره؟! مگه مثل کیسه کشا تا کمر تو بیت المالیم که ناراحت پول خرج کردن مایید؟! قاطی کنیم کل باشگاه کیسه رو هم میخریم میکنیمش گاوداری خخخ
محمد
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۱۷
قیمتش 30میلیارد دلاره

تا چشتون در آد
۵
...
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۳:۴۰
...
کاوه
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۱۶
.
محسن
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۴۶
یه مشت احمق بچه مدرسه ای افتادین تو این سایت
وقتی میگن تو ترنسفر مارکت انقدر قیمت داده معنیش این نیست تو تیم فعلیش انقدر پول گرفته،ممکنه یه تیم یه استعداد رو با قیمت ناچیز جذب کنه بعد با قیمت نجومی بفروشه
کاش کمتر مهمل میگفتین
۷
بهزاد
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸
بالاخره این وسط دلال های زیادی هستند اونا هم سهم میبرن. برانکو و داداشش مجانی بازیکن از کرواسی نمیارن که. کلی هم گیر پروفسور میاد این وسط. برانکو با این درآمد عمرا نیمکت پرسپولیسو ول کنه. رسما داره جیبمونو میزنه
۱
کاوه
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
...
کاوه
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر