فهرست
فرق قدوس و ارزانی
فرق قدوس و ارزانی

فرق قدوس و ارزانی

آی اسپورت - سامان قدوس و دنیل ارزانی دو بازیکن ایرانی‌الاصل شاغل در فوتبال خارج از کشور بودند که هر دو می‌توانستند حضور در تیم ملی ایران را انتخاب کنند؛ در این میان قدوس بین ایران و سوئد کشور ما را انتخاب کرد، اما ارزانی بین ایران و استرالیا، سرزمین کانگوروها را برگزید. حالا اما در فصل نقل‌وانتقالات اروپا، ارزانی با تایید پپ گواردیولا به عضویت منچسترسیتی درآمده و البته مدتی را به طور قرضی برای سلتیک توپ خواهد زد. این در حالی است که سامان قدوس نهایتا با دردسر فراوان در ازای سه‌ونیم میلیون یورو به رن فرانسه رفت. دم سامان بامعرفت گرم، اما شاید اگر نمایش ایران هم مثل استرالیا در جام‌جهانی کمی تهاجمی‌تر بود، الان قدوس مثل ارزانی سرنوشت بهتری در بازار پیدا می‌کرد. دنیل استعداد فوق‌العاده‌ای دارد، اما سامان هم واقعا بازیکن خوبی است که در جام‌جهانی کمتر از حقش بازی کرد.

۲۲ ۳  
آی اسپورت
2018-08-14 16:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بابک
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
قدوس بازیکن خیلی خوبیه اما تو جام جهانی فدای سردار آزمون شد
nima bagheri
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
ربطه نداره آقا جان به عملکرد دفاعی تیم ملی در جام جهانی استارالیا هم در هر سه بازی اتوبوس پارک کرد اصن فن مارویک معروفه به سبک فوق دفاعی چرا چرت میگید.مهمترین فرق ارزانی و قدوس به سن بر می گرده ارزانی 19 سالشه و قدوس 24 اگر سامان هم پنج سال پیش در این نقطه بود تا الان در یک باشگاه بزرگ بازی می کرد سن بازیکن در فوتبال اروپا داره روز به روز میاد پایین به طوری که بازیکن 24 ساله بعد از بازیکن 18-19 ساله قرار میگیره از لحاظ اولویت
۶
makh
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
به نیما
اگر استرالیا با میانگین 51 درصد مالکیت توپ و 1500 پاس صحیح در سه بازی اتوبوس چیده پس تیم کیروش با مالکیت 36 درصدی و تعداد 450 پاس صحیح (کمتر از یک بازی استرالیا!)در سه بازی، اسمش چیه !
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر