فهرست
توافقات کلی کی روش و فدراسیون/ دو دستیار ایرانی روی نیمکت تیم ملی
توافقات کلی کی روش و فدراسیون/ دو دستیار ایرانی روی نیمکت تیم ملی

توافقات کلی کی روش و فدراسیون/ دو دستیار ایرانی روی نیمکت تیم ملی

آی اسپورت- جلسه مشترک علی کفاشیان و کارلوس کی‌روش برای تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی کشورمان امروز برگزار شد و طبق اعلام عباس ترابیان توافقات کلی صورت گرفته است و در جزئیات هنوز بحث خواهد شد. ترابیان در این باره گفت:  جلسه‌ای با حضور بنده، کی‌روش و کفاشیان برگزار شد که در پایان این جلسه طرفین بر سر کلیات قرارداد کی‌روش به توافق رسیدند.

وی ادامه داد: فقط کمی بحث‌های حقوقی باقی مانده که باید طرفین در خصوص آن بحث و گفت‌‌وگو کنند.

سرپرست پیشین تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش و فدراسیون فوتبال در مورد مسائلی مانند دستیاران این مربی توافق کردند، اظهار داشت: من فقط در این حد می‌توانم صحبت کنم و بیشتر از این نمی‌توانم در این باره حرف بزنم.

در مورد جلسه امروز گفته می شود 
خروجی جلسه تا حدود زیادی مثبت بود و طرفین در کلیات با یکدیگر به توافق رسیدند اما آنچه باعث شده توافق در سطح کلی باقی بماند چند نکته حقوقی است که به قرارداد کی‌روش اضافه شده است. همین موضوع باعث شد سرمربی تیم ملی درباره این موارد دست نگه دارد تا در خصوص آنها با وکیل خود مشورت کند. با این حال ظاهرا این موضوع چندان مشکل خاصی به شمار نمی‌رود و به نظر می‌رسد درباره آن هم توافق صورت گیرد. 

در خصوص مسائل مالی نیز طرفین اختلافی با یکدیگر ندارند چرا که پیش از این نیز کی‌روش گفته بود مهمتر از مسائل مالی برای او مواردی همچون زمین تمرین مناسب و امکانات است. 

در جلسه امروز مقرر شد دو دستیار ایرانی در کنار کی‌روش حضور داشته باشند و سرمربی پرتغالی تیم ملی نیز آن را پذیرفته است. حضور دستیاران خارجی نیز به قوت خود باقی مانده اما در این جلسه نامی از آنها به میان نیامده است. 

به نظر می‌رسد کی‌روش فاصله زیادی تا نشستن مجدد روی نیمکت تیم ملی نداشته باشد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد وی به زودی کارش را با تیم ملی آغاز خواهد کرد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-18 18:57:35
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۵۴
تاسف برای فوتبالی کهکفاشیان نفر اول آن است تاسف برای فوتبالی که خبر نگارنش برای حمایت از یک پول پرست بیانیه حمایتی صادر می کنند همانهایی که داد و فریاد و فغان می کردند که چرا سیلسیون و نیروهای دولتی در کار فوتبال دخالت می کنند حال بیانیه از یک پول پرست خاجی می کننی که بدترین نتایج فوتبال تاریخ کشورمان را کسب کرده تاسف از مافیایی که همه کار در فوتبال می کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر