فهرست
پایان شایعات/ یحیی توره: در سیتی می مانم
پایان شایعات/ یحیی توره: در سیتی می مانم

پایان شایعات/ یحیی توره: در سیتی می مانم

آی اسپورت- یحیی توره، ستاره خط میانیمنچسترسیتی، تایید کرد که در این باشگاه خواهد ماند تا به شایعات در مورد جدایی اش از سیتی پایان بدهد.

بعد از اینکه دیمیتری سِلوک، مدیر برنامه های توره، اعلام کرد که او از شیوه رفتاری مدیران سیتی در مورد خودش بسیار ناراحت است، شایعات زیادی در مورد جدایی او و پیوستنش به پاری سن ژرمن منتشر شد.

یحیی توره که پیش از این صحبت های مدیر برنامه هاش را تایید کرده بود، امروز اعلام کرد که قصد ندارد امیریتس را ترک کند:\" گمانه زنی ها زیادی توسط رسانه ها انجام شد اما مسئله این است که سیتی همیشه با من و خانواده ام رفتار خوبی داشته است. می خواهم این را در اینجا بگویم که باعث افتخار من است که به قراردادم پایبند باشم و تا زمانی که ممکن است، در منچستر سیتی بمانم. من هرگز به این مسئله که تیم را ترک خواهم کرد، فکر نمی کنم. به همه طرفداران و اعضای باشگاه که کارهای زیادی برایم انجام داده اند می گویم که خوشحال می شوم فصل آینده هم پیراهن سیتی را به تن کنم.

در حال حاضر، همه چیز خوب است. فکر می کنم برخی مواقع اوضاع ناامید کننده می شود اما من باید کاری برای طرفداران انجام می دادم زیرا آنها می خواستند بدانند که در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. پس بهترین راه این است که من این تضمین را به آنها بدهم که ما به خوبی برای آغاز فصل آماده می شویم و قصد داریم دوباره قهرمان لیگ برتر شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-18 19:50:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر