فهرست

ویدال: نمی دانم دوران جضورم در یوونتوس به پایان رسیده یا نه

آی اسپورت- آرتورو ویدال، ستاره خط میانی یوونتوس، اعلام کرد فکر می کند شاید دوران حضورش در این باشگاه به پایان رسیده باشد؛ اظهار نظری که شایعات در مورد جدایی او از این باشگاه را قوت بخشید.

به تازگی شایعات زیادی در مورد تلاش منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن این ستاره شیلیایی منتشر شد و گفته می شود که فن خال بسیار مایل است تا او را به الدترافورد ببرد؛ ضمن اینکه رئالی ها نیز به دنبال خرید او هستند.

از سوی دیگر، استعفای آنتونیو کونته و حضور ماکسی آلگری در یوونتوس، آینده ویدال را بیش از پیش در هاله ای از ابهام قرار داده و او نیز تاکید کرد هنوز نمی داند فصل آینده برای چه باشگاهی بازی خواهد کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" وقتی در یک تیم سطح بالا بازی می کنید، صحبت کردن در مورد یک باشگاه بزرگ دیگر دشوار است. من با یوونتوس سه بار قهرمان سری آ شدم و به هم تیمی هایش احترام می گذارم.

من هم خبر علاقه مندی رئال و منچستریونایتد را شنیده ام اما این چیزهایی است که مدیر برنامه هایش باید آن را بررسی کند. صادقانه بگویم، نمی دانم دوران حضورم در منچستریونایتد به پایان رسیده یا نه. وقتی به ایتالیا برگردم، با سرمربی جدید صحبت خواهم کرد و بعد از آن، باید ببینیم چه رخ خواهد داد. در حال حاضر تنها به 7 روزی که از تعطیلاتم باقی مانده، فکر می کنم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-18 20:02:18
نظر دهید

۲ نظر
MAN U
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
خط یکی مونده به آخر به جای منچستر باید بنویسید یوونتوس.
amir
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۳
من میدونم!دوران حضورت تو یووه تموم شده.
وقتشه دوران تازه ای رو توی منچستر شروع کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر