فهرست
ماتئوس: بازنشستگی لام از بازی های ملی به سود بایرن است
ماتئوس: بازنشستگی لام از بازی های ملی به سود بایرن است

ماتئوس: بازنشستگی لام از بازی های ملی به سود بایرن است

آی اسپورت- لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، معتقد است تصمیم فیلیپ لام برای بازنشستگی از بازی های ملی، به سود بایرن مونیخ است.

لام که کمتر از یک هفته قبل با آلمان قهرمان جهان شد، بعد از 10 سال حضور در ترکیب مانشافت و انجام 113 بازی، از بازی های ملی خداحافظی کرد.

ماتئوس اعلام کرد که مطمئنا غیبت لام در ترکیب آلمان احساس خواهد شد اما معتقد است که این اتفاق در نهایت به نفع بایرن خواهد بود.

او به خبرنگاران گفت:\" این مسئله مطمئنا برای بایرن خوب خواهد بود. فیلیپ تصمیم گرفت تا کمی به خوش استراحت بدهد تا برای کارهای مهم دیگر آماده تر باشد. او کاپیتان فوق العاده ای بود که در طول سال ها نمایش های بسیار خوبی ارائه داد و شایسته تقدیرهای فراوان است.

او اکنون می تواند کمی بیشتر به زندگی شخصی اش برسد و کمتر تحت فشار افکار عمومی است و از طرف دیگر، برای بازی های بایرن آماده تر باشد.\"

ماتئوس در مورد اینکه چه کسی به جای لام، کاپیتان آلمان خواهد شد، گفت:\" فکر نمی کنم نیاز به دوبار فکر کردن باشد. فکر می کنم بازوبند به شواین اشتایگر می رسد. او کاپیتان دوم تیم بود. بعد از او، خدیرا و نویر می توانند بازوبند را در اختیار بگیرند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-19 00:00:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر